LG G2 için CyanogenMod tabanlı 6.0.1 mimarisini kullanan ROM safgan Android üzerine inşa edilmiştir. Nexus cihazlardan portlanan bir ROM’dur. CyanogenMod‘dan farkı ise farklı şekilde temalandırılmasıdır ve farklı kernel kullanılmasıdır. ROM Official’dır yani resmi bir ROM’dur. Bug vb. şeyler bulundukça yeni sürümü çıkartılıp güncellenecektir.

ROMUN İÇİNDE NELER VAR?

-LiveDisplay
-Çift dokunuş
-Çift pencere
-Özelleştirilebilir status bar
-Zil sesleri
-Güç menüsünde screenshot ve uçak modu
-Duvar kağıtları (6.0 Marshmallow)
-Nexus serisine verilmiş Android 6.0.1 Marshmallow yüklü

Öncelikle dosyalarımızı indiriyoruz:

ROM Dosyamız için buraya tıklayın.

Bootstack dosyamız için buraya,

Ve GAPPS Paketimiz için buraya tıklayın. GAPPS Paketi için fotoğraftaki adımları uygulayın. 3.bölümü istediğiniz şekilde özgürce seçebilirsiniz.

Adsız

Dosyalarımızı indirdikten sonra sürümünüze uygun root ve TWRP videolarını izleyip işlemleri uygulayın.

4.4.2 (kitkat) sürümü için root ve TWRP videosu;

5.0.2 (lollipop) sürümü için root ve TWRP videosu;

Root ve TWRP işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra Reboot Recovery adlı uygulamayı indirip TWRP‘ye hızlı geçiş yapın. İndirmek için buraya tıklayın.

  LG G2 4.5G Ayarlari Nasil Yapilir?

Adsız

TWRP‘de hemen Backup (yedek) alıyoruz. Yedek almak için resimdeki işlemleri uygulayın. Depolama alanınıza dikkat edin. Uyarı verirse bilin ki depolama alanınız azdır. Yedek almamızın sebebi sistemimizin başına gelebilecek her türlü olumsuzluklar karşısında kolayca yedeği kullanarak telefonumuzu kurtarmaktır.

image16

Backup (yedek) aldıktan sonra cihazımıza dosyalarımızı başarıyla yüklemek için sistemimizi siliyoruz yani Wipe (temizlik) işlemlerini uyguluyoruz.

TWRP-Wipe-Data

Wipe (temizlik) işleminden sonra sırasıyla TWRP‘nin Install kısmında şu adımları uyguluyoruz:

1-Bootstack dosyasını flashlıyoruz.

2-ROM Dosyamızı flashlıyoruz.

3-GAPPS Paketimizi flashlıyoruz.

Bu 3 adımı gerçekleştirdikten sonra cihazımız başarıyla açılacaktır.

Kurulumu video üzerinden uygulamak için kurulum videomuzu izleyebilirsiniz.

ROM İLE İLGİLİ GÖRÜNTÜLER

blis blis2

blis3 blis4

NOT: LG G2 Blisspop 6.4 Rom editörlerimiz tarafından henüz test edilmemiştir. Yükleme esnasında oluşacak hatalardan LGDestek.NET yönetimi sorumluluk kabul etmez.

7 YORUMLAR

 1. Şu an verilen link çalışmıyor.
  Bliss sitesinden indirdim denedim ama memnun kalmadım arkadaşın dediği gibi çok fazla ayar var ve tam Türkçe değil. Açılış animasyonu bile 3. Sınıf tavsiye etmem. Başkası deneyip beğenebilir bu benim görüşüm.

 2. Öncelikle rom çok hafif ama kullanışsız hızlı olduğu kadar karmaşık ve arayüz sanki Çin malı telefon görünümü veriyor
  Her yerde bi seçenek var tamam ben rahat kullanıyorum ama pek anlamayan arkadaşlar için biraz karmaşık gerçekten kamerası güzel hatta harika geçişler ve hız 10 da 10 daha hızlısi varmı acaba diyemezsiniz kendi pil optimizesini kendi yapıyor klavye için söylenecek birşey yok ek uygulama şart
  Kurulum basit ama kendi içinde reklamları var sanırım bi kaç yerde gördüm bu pek iyi olmamış
  Onerim şudur ben bu işlerden anlıyorum telefonu olduğu gibi değil ek özellik ekleyerek değiştirerek kullanicam diyorsan kur yok ben telefon kullanicam diyorsan hiç kalkışma

  • Yorumun İçin Teşekkürler Senin Gibi Yükleyipte Eksiklerini ve Artılarını Yazan Arkadaşlar Bizim Gibi Daha Yüklememiş Olanlar İçin Kafamızdaki Soru İşaretlerini Aydınlatıyorlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here