LG G2 Güncel Stock Rom KDZ İndir

LG G2 orijinal güncel stock rom kdz yazılımlarını indire bilirsiniz. LG G2 akıllı telefonları için geliştirilmiş en son romları indirebilirsiniz.

79
31580

LG G2 akıllı telefonu için hazırladığımız güncel Stock Kdz dosyalarını bulabilirsiniz. Üç farklı Android sürümün yazılımı alan LG G2 jelly belly, kit kat ve lolipop sürümlerini kullandı. Bu sürümlere ait orjinal kdz rom’larını 16GB ve 32Gb olarak aşağıdan bulabilirsiniz. LG G2 modeli diğer LG modelleri gibi farklı ülke model numaralarına sahiptir. Telefon model numaranıza göre Stock dosyalarını indiriniz.

Paylaştığımız LG G2 Stock kdz rom‘lar LG‘nin yayımladığı resmi orjinal romlardır. Bu romları yüklemek telefonunuzu garanti dışı bırakmak. Yükleme ve indirme esnasında yapacağınız hatalardan ve oluşacak sorunlardan LGDestek.NET  sorumlu tutulamaz. Lütfen yazılım yükleme işlemlerini doğru bir şekilde yapınız.

 • Uyarı 1: .kdz dosyalarını telefon model numarasına göre indiriniz.
 • Uyarı 2: Bulamadığınız .kdz dosyalarını yorum yaparak bize iletebilirsiniz.
 • Uyarı 3: Lütfen yükleme işleminde hata veren KDZ dosyalarını bize bildiriniz.

  LG G2 Stock Rom Yükleme Programları

 LG G2 Stock Rom KDZ Dosyaları 

  LG G2 D802

Android 4.2.2 Jelly Bean

Android 4.4.2 Kitkat

Android 5.0.2 Lolipop

  LG G2 D802TR 

Android 4.2.2 Jelly Bean

Android 4.4.2 Kitkat

Android 5.0.2 Lolipop

79 YORUMLAR

 1. lg up ile lg g2 d802tr 16gblık cihazıma burdan indirdiğim kitkat romunu yukledim telefon gostergesi yuzde 99 oldu ve kritik hata dedi. ne yapmalıyım

 2. Merhaba, D80230d_32 – 32GB dosyasını indirirken de D80230d_00 iniyor, cihazım 32 GB yanlışlıkla 16GB kurmak istemiyorum. Kontrol eder misiniz lütfen, teşekkürler.

 3. Benim kullandığım LG G2 Birleşik Arap Emirlikleri’nden ithal edilme ve GCC V30C isimli mobil operatör sürümü yüklü. Telefonun kendi sürümü muhakkak diğer sürümlerden daha iyidir diyebilir miyiz yoksa önceden tavsiye ettiğiniz gibi ARE V30A mı yükleyelim? Lütfen cevaplar mısınız? Teşekkürler.

  • Radyo, LG G2 döneminde TRT Bandrol Vergisi ödememek adına kaldırıldı. İthalat modellerde bulunmaktadır. Daha sonra LG V20 döneminde TRT Bandrol Vergisi zorunluğu ödendiğinden geri getirilmiştir. Sadece LG V20 ve diğer modellerde çalışmaktadır.

 4. hocam lg pc süite üzerinden rom yüklemeyip bu programla 5.0.2 ye güncellemiştim sonra rom atarak kitkat döndüm sonra pc süite ile yükleyemedim. rom olarak 5.0.2 yükledim ama sanki rom yaparak sistemi yüklediğim için biraz hantal çalışıyormuş gibi geliyor. çok hızlı takılmıyor donmuyor ama sanki orjinalliği bozulduğu için azıcık hantallık yapıyor gibi geliyor. böyle bir şey var mı hocam? ha rom ha telefondan güncelleme ha lg pc süite bir şey fark etmez. bu arada rom attıktan sonra hard reset atıyorum.

  • LG G2 modeli 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemiyle piyasaya çıkıp sırasıyla Android 4.4.2 KitKat ve Android 5.0.2 Lollipop güncellemelerini almıştır.

   • sevgili kardeşim hangisi eniyi ve stabil hızlı dır? bana çagrı yaparmısın arayayım seni 0555 709 22 49

   • KitKat sürümü için V20h DEU (Almanya) en stabil diyebilirim. Lollipop için ise V30a AME (Birleşik Arap Emirlikleri) kullandığım stabil sistemlerin başında gelir.

 5. Lg g2 ithalatçı telefonum var ayarlar yazılım bölümünde
  Program versiyonu: D80220c-AME-XX
  Ben hangi ulkenin kdz sini yuklemeliyim yardimci olabilir misiniz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here