Dün ajanslara bir haber düştü Lg G2 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi 2016 yılının ilk çeyrağinde yayımlanacağı hakkında. Bu haberi bizde LG Yardım forumlarında paylaştık, ilgili habere buradan ulaşabilirsiniz; http://lgyardim.com/lg-g2-icin-android-6-0-marshmallow-geliyor/

Haberin detaylarına gelirsek, Lg tarafından yapılan resmi bir açıklama oldugunu söyleyebiliriz. LG 2013 yılında piyasaya sürdüğü ve oldukça ses getiren ve ciddi satış rakamlarına ulaşan eski Amiral gemisini hala güncel tutmayı düşünüyor. Zira lg G2 önümüzee ki yıl 3 yaşına girecek.

Lg G2 şuan Android 5.0.1 lolipop ile oldukça stabil çalışıyor, Android 6.0 ile nasıl bir uyumluluk sağlıyacağı merak konusu. Lg G2 kullanıcıları Android 6.0 Marshmallow güncellenesi için biraz beklemesi gerekecek, zira sırada Lg G4 ve Lg G3 gibi abileri var.

Lg G2 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi mart ve nisan gibi gelmesi bekleniyor.çünki Lg G3 ve Lg G4‘den sonra Android 6.0 güncellemesini Lg G3 beat ve Lg G4 beat gibi lg’nin mini Akıllı telefonlarıda Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacak.

Paylaş

14 YORUMLAR

  1. 5.0.1 stabil mi çalışıyor ? bu kadar şikayet neden var? bu güncellemeyi aldığımızdan beri bir çok sorun yaşıyoruz aşırı yavaşlık, 1 günlük pil süresi, fotoğraf çekim kalitesizliği, LG yapamadı bu işi bir daha LG nin hiç bir ürününü almayacağım, dürüst olun doğruyu söyleyin yanlış kimseyi yanlık yönlendirmeyin, doğru dürüst desteğiniz bile yok.

    • Orjinal yazılımında kalın sonraki güncellemeler daha beter yapıyor ben LG almakla ve güncellemekle pişman oldum 2 yıl önce 1800 e aldığım telefon şuan 900 TL ye satılıyor bu yüzden değer bile kaybediyor.

      • 2 yil gibi bi sure sonrasinda ne olmasini beklerdin 1500 tl mi? Adamlar ellerinden geldigince donanimlari guncelleyip yeni telefonlar sunuyor. Bu telefonlari sunarken eski kullanicilari darda kalmasin diye de yazilimlarini guncellemeye devam ediyorlar. Ben lg g2 kullaniyorum ve android 5.0.2 eski 4.. Surumune gore gayet iyi calisiyor daha stabil ve eskisi gibi isinma problemi yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here