LG G2 Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Geliyormu!

14
13983

Dün ajanslara bir haber düştü LG G2 Android 6.0 Marshmallow güncellemesi 2016 yılının ilk çeyreğinde yayımlanacağı hakkında.

Haberin detaylarına gelirsek, LG tarafından yapılan resmi bir açıklama olduğunu söyleyebiliriz. LG 2013 yılında piyasaya sürdüğü ve oldukça ses getiren ve ciddi satış rakamlarına ulaşan eski Amiral gemisini hala güncel tutmayı düşünüyor. Zira LG G2 önümüzdeki yıl 3 yaşına girecek.

LG G2 Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Hakkında!

Lg G2 şuan Android 5.0.1 lolipop ile oldukça stabil çalışıyor, Android 6.0 ile nasıl bir uyumluluk saglıyacağı merak konusu. Lg G2 kullanıcıları Android 6.0 Marshmallow güncellemesi için biraz beklemesi gerekecek, zira sırada LG G4 ve LG G3 gibi abileri var.

  [H870DSU] LG G6+ V10s Güvenlik Güncellemesi Yayımlandı

LG G2 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi mart ve nisan gibi gelmesi bekleniyor. Çünkü LG G3 ve Lg G4‘den sonra Android 6.0 güncellemesini LG G3 beat ve LG G4 beat gibi lg’nin mini Akıllı telefonlarında Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacak.

14 YORUMLAR

  1. 5.0.1 stabil mi çalışıyor ? bu kadar şikayet neden var? bu güncellemeyi aldığımızdan beri bir çok sorun yaşıyoruz aşırı yavaşlık, 1 günlük pil süresi, fotoğraf çekim kalitesizliği, LG yapamadı bu işi bir daha LG nin hiç bir ürününü almayacağım, dürüst olun doğruyu söyleyin yanlış kimseyi yanlık yönlendirmeyin, doğru dürüst desteğiniz bile yok.

    • Orjinal yazılımında kalın sonraki güncellemeler daha beter yapıyor ben LG almakla ve güncellemekle pişman oldum 2 yıl önce 1800 e aldığım telefon şuan 900 TL ye satılıyor bu yüzden değer bile kaybediyor.

      • 2 yil gibi bi sure sonrasinda ne olmasini beklerdin 1500 tl mi? Adamlar ellerinden geldigince donanimlari guncelleyip yeni telefonlar sunuyor. Bu telefonlari sunarken eski kullanicilari darda kalmasin diye de yazilimlarini guncellemeye devam ediyorlar. Ben lg g2 kullaniyorum ve android 5.0.2 eski 4.. Surumune gore gayet iyi calisiyor daha stabil ve eskisi gibi isinma problemi yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here