Çoğu akıllı telefon kullanıcısı gezdiği yerlerin fotoğraflarını çekilip onları saklamak ister. Instagram uygulaması ile birlikte birçok akıllı telefon kullanıcısı bu fotoğraflarını Instagram’da paylaşarak hem fotoğrafını saklamış olur hem de takip ettiği arkadaşlarının da görmesini sağlamış oluyorlar.

instagram-da-gonderi-zamanlama-islemleri-nasil-yapilir

Akıllı telefonlarımızla arkadaşlarımızla beraber çektiğimiz selfieler ile birlikte o anı ölümsüzleştirir ve bunu paylaşabiliriz. Ancak bugünlerde LG G2 kullanıcıları 4.4.2 (kitkat) sürümünde Instagram uygulamasının donduğundan ve takıldığından şikayetçi olmaya başladılar.

LG G2’DE INSTAGRAM NEDEN DONUYOR?

LG akıllı telefonlarıyla uyumlu olan Instagam uygulamasıyla ilgili LG G2 kullanıcılarından sorunlar gelmeye başladı. Hızla gelişen teknoloji ile birlikte akıllı telefonların da sürümleri güncellenmekte ve birçok yenilik kazanmaktadır. Uygulamalar da bu teknolojiye ayak uydurmak için sürümlere göre optimize edilmektedir.

  [MOD] LG G2 Cloudy 3.3 StatusBar/NavBar Yaması

Bahsedilen “donma” sorunununda LG G2’nin Android Kitkat (4.4.2) sürümünü kullanması ve bu sürümde Instagram uygulamasının yenilenmesi nedeniyle desteklenememesinden dolayı LG G2 modelinde Instagram uygulaması takılmakta ve donmaktadır. LG G2 modelinde 4.4.2 sürümünü kullanan kullanıcıların yapması gereken tek şey, Google Play Store’dan Instagram uygulamasını indirmek yerine daha eski bir APK sürümünü indirmek çözüm olabilir.

LG G2 kullanıcıları aşağıdaki linkten yararlanarak Instagram uygulamasının eski sürümlerinden 7.22.0-7.21.0 APK sürümlerini indirip deneyerek uygulamayı sorunsuz kullanabilir.

NOT: APK formatındaki dosyaları yükleyebilmek için Ayarlar-Genel-Güvenlik-Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini işaretlemeniz gerekir.

INSTAGRAM ESKİ SÜRÜM APK İNDİR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here