LG G3 Android 6.0 Güncelleme Dağıtılmaya Başladı

21
1596

Ne zaman güncelleme geleceği merak konusu olan LG G3 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi dün (30 aralık) itibarı ile Polonya’da dağıtılmaya başlandı. LG de G4‘e sunduğu Android 6.0 Marshmallow’un ardından merakla bekleyen G3 kullanıcılarına da sonunda dağıtıma başladı.

lg g3 android 6.0 marshmallow güncellemesi

LG G3 Android 6.0 Güncelleme Dağıtılmaya Başladı

İlk olarak Polonya’da start verilen güncelleme zaman içinde tüm LG G3 kullanıcılarına gelecek. Ancak Türkiye kullanıcılarından yeni G3 alanlar varsa bir hatırlatma yapayım. LG Türkiye nedeni bilinmez bu güncelleme dağıtımı konusunda biraz yavaş kalıyor. O sebeple Türkiye’den alınan G3 modellerinde Şubat-Mart aylarına kadar sarkabilecek bir beklenti durumu olabilir.

  LG Android 9.0 Pie Güncellemesi Alacak Akıllı Telefonlar

Aynı zamanda kimsenin ihtimal vermediği LG G Stylo modeline de güncellemeyi sunan firma böylesine sürprizler ile gelirken 4.4.2 Kitkat ile satışa çıkan telefonuna 6.0 güncellemesini de kademeli olarak sunmaya başladı. İnşallah firmanın bu güncellemesinde geçilen kademeler çok aralıklı olmaz da Şubat’a kadar tüm kullanıcılar geçmiş olur diyelim.

21 YORUMLAR

 1. lgcarecenter@lge.com
  GELEN CEVAP
  Değerli Müsterimiz,
  Yasamis oldugunuz olumsuzluktan dolayi firmamiz adina üzgün oldugumuzu belirtmek isteriz.
  Belirtmiş olduğunuz cihazın Türkiye versiyonları için son yazılım sürümü Marshmallow dur.
  Mevcut cihaza pc suite üzerinden güncelleme gelmiştir.Otomatik güncelleme daha sonra yapılacaktır.Pc suit ile güncelleme yapmanız mümkündür.
  Bilgilerinize sunariz.
  Saygilarimizla.

 2. Lg allah bin bir belasini versin ya mart ayinin soninfa g3 icin guncelleme gelecekti halada gelecek verdigimiz paralar haram zikkim olsun insallah size

 3. sanki Güncellemeyi yasal yoldan dağıtmıyorlar da hataları nedir görelim diye el altından millete rom dağıtıyorlar direkt 6.0 ı kesinlikle yüklemem rafinesi çıkıncaya kadar kobay olmak istemem.

  • Rom dağıtılması şeklinde birşey söz konusu değildir. Lg G3 için 6.0 orjinal resmi sürümünü 29 Aralık tarihinde Polonya da yayınladı ve şuan Avrupa ve Uzak Doğu dağıtımı sürmekte. Bu beta vs bir sürüm değildir. Tüm android telefon uretici firmaları bu sürümleri yayınlamadan 3-4 ay öncesinde Open Source adı altında yayınlarlar ve sadece geliştiriciler bunu test eder. Kullanıcıların böyle bir şansı olamaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here