LG G3 Android 6.0 Marshmallow Güncellemesine Kavuşuyor.

10

LG G2’den sora piyasaya sürülen ve oldukça ses getiren LG G3 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi çok kısa bir sürede gelebilir.

Açık kaynak kod dağıtımı başladı, açık kaynak kod dağıtımı yapıldıktan çok kısa bir süre sonra cihazlara güncelleme geldiğini biliyoruz. Her zaman oldugu gibi lg test için bu güncellemeyi polonya’ya sunulacak. Bu güncellemeyi alacak LG G3 sadece LG D855 modeli. Diğer modellere şu an için Android 6 gelmesi söz konusu değil. (Stylus, Beat vs)

lg-g3-android-6-guncellemsi

Geçtiğimiz günlerde LG G4 için Android 6.0 Marhmallow güncellemesi dağıtımı bazı sorunlar nedeniyle durdurulmuştu. Lg G4 için güncellemenin tekrar ne zaman dağıtılacağı kesinlik kazanmadı. Lg G3 belkide Lg G4’den önce güncellemeyi alabilir.

Lg G4 güncelleme hakkında ki haberimizi bu Başlık altında okuyabilirsiniz; LG G4 Android 6.0 Marshmallow

Paylaş
LGDestek.NET Kurucusu ve aynı zamanda LG Kullanıcıları için içerik üreten yazar.

10 YORUMLAR

  1. lg g3 güncelleme zannetmiyorum 31 aralıkta türkiyeye gelceğini otag dan zor gelir ama eğer polonya da dağıtırlarsa 31 aralıkta lg suport tools dan hemen güncelleye bilirsin çünkü global benim hislerim bu. iyi günler inşallah sizin dediğiniz çıkar

  2. Lg. 2016 yılına girerken G3. Telefonu olanlara yeni yıl hediyesi olarak 6 MARSHMALLOW GÜNCELLEMESIni 31. Aralık 2015 tarihinde Türkiye’de sunar inşallah

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here