LG G3 geçtiğimiz ocak ayında Android 6.0 Marsmallow güncellemesini almaya başlamıştı. Hala güncelleme yapmadıysanız buradan güncelleme yapabilirsiniz. Ne yazık ki ülkemize çok geç gelmesi ve sadece bilgisayar üzerinden, PC Suite ile güncelleme yapılması gibi kısıtlı imkanlar sunması, LG G3 kullanıcılarını üzmüştü.

LG G3 Android 7.0 Nougat güncellemesi alıp almayacağı halen kesinleşmedi, fakat internet’e düşen son sızıntılar ”belkide” LG G3 Nougat ile tanışacak ifadelerine yer verilmeye başlandı. LG G3 için marshmallow artık son güncellemesi olduğu düşünülse de 2 yaşını doldurmuş akıllı telefon bugün Geekbench bencmark testlerinde görüntülendi.

  LG G3 Lineage OS 14.1 Android 7.1.1 Rom Yükleme Rehberi

LG G3 Android 7.0 Nougat Gelecek mi?

Aşağıdaki ekran görüntüsü LG G3’ün Android 7.0 ile test edildiği görülüyor. Bu testlerin sonucunda diğer amiral gemileri LG G4, LG G5 ve LG V10 ile birlikte LG G3’de Android 7.0 Nougat ile tanışabilir.

lg-g3-nougat
LG G3 Android 7.0 Güncelleme

LG Bu yıl sonunda doğru diğer amiral gemisi modelleri için Android 7.0 Nougat güncellemesi dağıtmaya başlayacak. ilk olarak LG G5 Nougat ile tanışacak, daha sonra diğer modellerde almaya devam edecek. Android 7.0 Nougat güncellemesi alacak telefonlar için buraya tıklaya bilirsiniz.

20 YORUMLAR

  1. herkeain dikkatine bilgisayar uzerinden lg g3 cihazinizi 7.0.1 nougat surume guncelliyebilirsiniz 30 ocak carsamba gunu dagitilmaya baslandi herkese hayirli.olsun….

    • LG G3 modelleri Mayıs 2014’te piyasaya Android 4.4.2 KitKat sürümüyle çıkış yapmıştır. 2015 yılında Android 5.0 Lollipop işletim sistemine yükseltilmiştir. 2015 yılının güvenlik ve iyileştirme güncellemelerini alarak 2016 yılında da Android 6.0 Marshmallow işletim sistemine yükseltilip güvenlik ve iyileştirme güncellemeleri alarak güncelleme politikasını sonlandırmıştır. Bize somut delil göstererek yardımcı olabilir ve bu somut delillerle haber yapmamıza olanak sağlayabilirsiniz.

  2. merhabalar size bişey soracağım benim telefonum lg g3 ve hala andrid 6.0 güncellemesi almadı ben otamatik olarak neden gelmedi diye merak ediyorum lütfen cevap verirmisiniz

  3. hacılar ben telefonu rootladım cm14 flashladım.haliyle noughat oldu.baktım 7.0 dı…fakat söyliyim Çok hoş duruyor.manyak bir şey …ama siz siz olun rootlamayın…benim sim kart yeri bozuldu o yuzden habire formatlıyorum…ama gercekten 7 harika…

  4. Kesin alacak çünkü 32 GB modelinde ki donanımlar günümüz üst seviye telefonlarla aynı hatta daha iyi ama verirlerse biraz zaman alabilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here