Uzun bir zaman sonra yeni yazılım güncellemesine kavuşan LG G3 Beat EUR modelleri, yeni güncellemeyle V20e versiyonuna kavuştu. Firmanın güncelleme politikasını hızlandırmasıyla bu yolda fayda gören LG G3 Beat akıllı telefonun Avrupa modelleri için güncelleme dağıtımı gerçekleştirildi.

LG G3 Beat EUR V20e Yazılım Güncellemesi

Yeni yayımlanan yazılım güncellemesiyle birlikte LG G3 Beat EUR modeller için V20e versiyona sahip paket dağıtıldı. Firmanın açmış olduğu Global Yazılım Güncelleme Merkezi sonrası hızlanan güncelleme politikası LG G3 Beat telefonun Avrupa modellerine de yaradı. Güncelleme paketi akıllı telefonun Avrupa modelleri için iyileştirme ve güvenlik güncellemesi olarak dağıtıldı. Bu politikadan faydalanan ve uzun süre güncellemeye bekleyen diğer modeller LG G4 ve LG G3 olmuştu.

 • Android sürümü: 5.0.2 Lollipop
 • Yazılım Sürümü: D72220e
 • Kernel Sürüm:  3.4.0+
 • Yapım Numarası: LRX22G.A1525656093
 • Güvenlik Yaması: 01.08.2016
 • Ana Bant Sürümü: MPSS.DI.2.0.1.c1.15-00044-M8926DAAAANZM-1
 • Dosya Boyutu:
 • KDZ Dosyası: D72220e_00_0425.kdz

LG G3 Beat EUR V20e Yazılım Güncellemesi Nasıl Yapılır?

LG G3 Beat akıllı telefonunuza yeni güncellemeyi yapmak için akıllı telefonun  Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncellemesi adımlarını takip ederek OTA üzerinden güncelleme yapabilirsiniz.

  LG Android 10 Alacak Akıllı Telefonlar Listesi

OTA üzerinden güncellemeye ulaşamayan kullanıcılar bilgisayardan yardım alarak LG PC Suite programıyla güncelleme yapabilirler. Bu programı kullanmayı öğrenmek ve gerekli dosyaları indirmek için buraya tıklayın.

Son alternatif çözüm LG UP programı olmaktadır. Bu program ile güncellemenin KDZ dosyası kullanılıp güncelleme yapılabilir. Bunun için makale içinde verilen KDZ dosyasını indirip buraya tıklayarak LG UP ile ilgili gerekli dosyaları bilgisayara indirip kurun.

Güncellemeyi yapmadan önce;

 1. Güncellemeyi telefon üzerinden yapan kullanıcılar internet bağlantısında Wi-Fi bağlı olup olmadığını kontrol etsin. Telefon üzerinden Mobil Veri ile yapılacak indirmelerde ve güncellemelerde paket aşımı olup faturaya ek ücretlendirme yansıyabilir.
 2. Güncellemeyi yapmadan önce akıllı telefonunuzun en az %50 şarj seviyesinde olup olmadığını kontrol edin.
 3. Güncelleme sonrası akıllı telefonunuzun stabilizasyon açısından sağlıklı olması için hard reset atın. Akıllı telefonunuza nasıl hard reset atılacağını öğrenmek için buraya tıklayın.

5 YORUMLAR

 1. Lg g3 beat telefon kullanıyorum. Telefon kapandı açmaya çalıştığımda lg yazısı ekrana geliyor sonra kayboluyor. Telefonu şarja taktığımda ısı uyarısı alıyorum ve şarj olmuyor. Ne yapabilirim?

 2. Lg g5speed (h858) kullanıcısıyım taiwan modeli oluyor aşırı ısınma ve kasma var 3-4 defa hard reset yaptım ama düzelmiyor. Güncelleme ne zamana gelir tahmin var mı?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here