LG G3 D851TN V30e Güncellemesi Yayımlandı

13
766

Geçtiğimiz Haziran ayında LG G3 modellerine dağıtımı başlayan Android 6.0 Marshmallow yazılım güncellemesiyle birlikte LG G4‘te kullanılan UX 4.0 arayüzüne kavuşan LG G3 modelleri arasında LG G3 D851TN modeli için V30e güncellemesi yayımlandı.

Adsız

T-Mobile olarak geçen LG G3 D851TN modeli kullanıcıları güncellemeyi bilgisayardan LG PC Suite ile yükleyebilir ya da aşağıdaki makaleler yardımıyla KDZ kurulumu yaparak güncelleyebilir.

LG G3 D851TN V30e  KDZ İndir

Version: V30e

Firmware: KDZ

Dosya Boyutu: 1.2 GB

İndirme linki: D85130e_00_0711.kdz

LG Flash Tool ile yüklemek için

LG Akıllı Telefonlara “Flashtool” Üzerinden Yazılım (Stock Rom) Yüklemek

LG UP ile yüklemek için

LG G3 modellerine LG UP İle Stock ROM Yükleme

Güncelleme işlemine başlamadan önce tüm işlemleri eksizsiz bir şekilde yerine getirdiğinizden emin olunuz. Aksi takdirde cihazınız arızalanabilir ve brick yani kullanılamaz hale gelebilir. Garanti kapsamındaysa garanti dışında da kalabilir. Bu ve bu gibi durumlardan LGDestek.Net ekibi kesinlikle sorumlu tutulamaz.

PAYLAŞ
LGDestek.NET | LG G2 Akıllı telefonlar Kategori editörü. LG akıllı telefonları üzerine yazılım güncelleme, root-rom rehberleri ve teknik servis ile ilgili bilgilerim bulunmaktadır.

13 YORUMLAR

  1. Lg g3 D851 de sebeke sorunu var
    Karsi tarafa bazeb ses gitmiyor
    Tlf acik olmasina ragmen ulasilamiyir
    Internet gidio geliyir tlf sorununu nasil cozebilirim

    • Tayvan modeli ile ilgili araştırmalarımızı sürdürüyoruz. Bizlere bilgi geldiğinde sitemizde paylaşmış olacağız. Takipte kalın.

Bir Cevap Yazın