LG G3 Güncel Stock Rom Kdz Yazılımı İndir

212
51090

LG G3 Güncel stock rom’ları bulacağınız ana konudur. LG G3 için tüm stock rom‘lar kendi sunucularımız da olup kırık link sorunu yaşamadan indirebilirsiniz. 2014 yılında piyasaya sürülen LG G3 için Kitkat, Lolipop ve Marshmallow yazılımları yayımlanmıştır. LG G3 stock rom kdz indir seçeneği ile hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Paylaştığımız LG G3 Stock rom‘lar LG‘nin yayımladığı resmi orijinal romlardır. Bu romları yüklemek telefonunuzu garanti dışı bırakmaz. Yükleme ve indirme esnasında yapacağınız hatalardan ve oluşacak sorunlardan LGDestek.NET  sorumlu tutulamaz. Lütfen yazılım yükleme işlemlerini doğru bir şekilde yapınız.

 • Uyarı 1: .kdz dosyalarını telefon model numarasına göre indiriniz.
 • Uyarı 2: Bulamadığınız .kdz doyalarını yorum yaparak bize iletebilirsiniz.

  LG G3 Stock Rom Yükleme Programları

 LG G3 Stock Rom KDZ Dosyaları 

  LG G3 Avrupa D855

Android 4.4.2 KitKat

Android 5.0 Lolipop

Android 6.0 Marshmallow

  LG G3 Türkiye D855TR

Android 4.4.2 KitKat

Android 5.0 Lolipop

Android 6.0 Marshmallow

  LG G3 T-Mobile D851

Android 4.4.2 Kitkat

Android 5.0 Lolipop

Android 6.0 Marshmallow

  LG G3 Hong Kong D858HK

Android 6.0 Marshmallow

  LG G3 D850

Android 5.0 Lolipop

212 YORUMLAR

 1. Merhaba,
  Telefonum yeşil ekran hatası verdi. Bataryanın altında LG-D855 yazıyor, sonunda TR yok. Telefonum 32 gb lolipop yüklüydü. Hangi romu indirmem gerekiyor?

 2. Hocam merhaba benim telefonumda bir gariplik var sorun şudur: telefonun imeisi arasıra gidip geliyor bazen null oluyor bazen sayılar yazıyor. Telefona 6.0 v30g attım ama hala böyle eskiye nazaran düzeldi ama telefon ilk açıldığında imeiyi görmüyor ama sonradan görüyor. Ne yapmalıyım?

   • btk dan imeiyi de kontrol ettim hocam lg g3 yazıyor. Yani imei klonlanmamış. Telefona batarya almıştım kapanma sorunu için. Sürekli yazılım atıyorum temiz yazılım nasıl atılır hocam lg up ile atıyorum yani eski yazılımı silmem lazım yerine yeni yazılım yüklemem lazım nasıl olacak?

   • Hocam yeniden başlatırken durdu ne yazık ki kabuk hatası veriyor. 😀 sanırım yazılımsal

   • Hocam telefonum d855 tr yani uyumlu olan imei ile de indirdim stock rom ondan da aynı hata geliyor telefon yeniden başlatıyor. İmei sorunu oluyor twrp ile nasıl tamamen silebilirim yazılımı ve baştan kurabilirim teşekkürler hocam

   • Wipe > advanced wipe kısmına girip tüm seçenekleri seçip temizlemeniz gerekiyor. (SD seçeneğine gerek yok)

   • Temiz kurulum yaptım ama yine aynı bu sefer telefonu lolipopa geri çevireceğim olmadı kitkata ama ilk önce pc suiteden yükleme hatasını deneyeceğim belki düzelir eğer düzelirse ne mutlu bana

  • V30g sürümünden V30b sürümüne telefonun içindekilerine hiçbir zarar gelmeden dönmeniz mümkündür lakin kararlı bir dönüş olmayacağından temiz bir dönüş yapmanızı öneririz. Ek olarak Custom ROM atarken varolan sistemi sileceğinizden dolayı yine verilerinizi kaybedeceksiniz. Kaybetmemeniz için Custom ROM atmadan önce yedek almanız gerekir lakin bu yedeği sadece eski sisteme dönebilmek için kullanabilirsiniz. Yedeğin içindeki verileri yeni ROM üzerinde inşa edemezsiniz.

 3. LG G3 D855 32GB cihazımda sim kartı arasıra okumuyordu ve telefoncuya götürdüm. sim kart yuvasını değiştirdi ve sim kart okuyordu artık. FAKAT artık cihaz çok aşırı yavaştı ses çıkmıyor ve arama yapamıyordum. Sms ve mobil veri kullanılabiliyor fakat ses vs yok ve cihaz çok yavaş ve sorun olarak yazılımları gösterdi. sizce de sorun yazılımdan mı ?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here