Mart ayı LG için güncelleme ayı diyebiliriz. Geçtiğimiz gün LG V10 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesini yayımladı, güncelleme detaylarını ve gelen yeni özellikleri buradan okuyabilirsiniz.

LG G4‘ün mini modeli olan LG G4 Beat için Android 6.0 Marsmallow güncellemesi bügün itibari ile Türkiye’de dağıtılmaya başladı. LG G4 Beat MRA58K yapım numarası ile 650Mb boyutunda Android 6.0 Marshmallow Yazılım güncellemesine kavuştu. Yeni yazılım versiyonu V20a olarak güncellendi.

lg g4 beat güncellemelg g4 beat android 6 marshmallow

LG G4 Beat Akıllı telefonunu güncellemek için Ayarlar > Genel > Yazılım bilgileri > Güncellemeler bölümünden kontrol edebilirsiniz. Güncelleme cihazınızda şuan görünmüyorsa, bir kaç gün içinde güncelleme telefonunuza gelecektir. Yazılım güncellemesi yaptıktan sonra Hard Reset atmanızı öneriyoruz.

Her zaman olduğu gibi her yeni gelen güncellemede şarj sorunu olmaktadır. Yazılım güncelleştirmesini gerçekleştirdikten sonra Hardreset attınız, şarj süreniz 1 hafta içinde normale dönecektir.

LG G4 Beat’e Android 6.0 Marshmallow ile Gelen 12. Yenilik.

 • Telefonunuzdaki bilgilerin daha iyi korunması için, artık uygulamalar yüklendikden sonra izin isteyecektir. İzin verilmeyen uygulamaların kullanımı kısıtlanacak yada kullanımı sırasında sorunlar yaşanacaktır. Bu ayarları daha sonra Ayarlar >Uygulamalar > izinler kontrol edebilir veya değiştirebilirsiniz.
 • Uygulama ayarları ekranı basitleştirildi ve çeşitli uygulama yönetim özellikleri sunuyor.
 • Direct Share kullanılabilir. Bağlantı paylaşılan uygulama ve kişi için öneriler alabilirsiniz. LG uygulamaları için, topluluk uygulaması olarak mesajlaşma ve eposta kullanılabilir.
 • Kesintiler “rahatsız etmeyin” olarak yeniden adlandırıldı.
 • Google uygulamaları ve hizmetleri şimdi Ayarlar > Google öğesinden kullanılabilir.
 • Knock code ayarları yenilendi. Knock code en az 6 dokunuştan oluşmalı ve en az 3 farklı yön kullanılmalıdır.
 • LG Bridge, LG AirDrive olarak yeniden adlandırıldı.
 • Şimdi bellek bilğileri Ayarlar > Bellek öğesinde kullanılır.
 • Şimdi bildirimler, ekranı engellemelerini önlemek için “Gözetlemeye izin ver”  özelliği kullanıldığında, ekranın üst kısmında görülebilir.
 • QMemo+, Capture+, olarak yeniden adlandırıldı.
 • Ses profiline sessiz modu eklendi.
 • Artık mesajlaşma ve Epostada silme işlemi için sola veya sağa kaydırma hareketi yapabilirsiniz, ters yönde kaydırma hareketi ile işlemi geri alınabilirsiniz.

LG G4 Beat Android 6.0 Marshmallow Ekran Görüntüleri

25 YORUMLAR

 1. Flex storage özelliginin acilen gelmesi lazım bence hiç bişi yapamıyorum 16gb hafıza kartı aldım hiç bi işime yaramıyo sap gibi kaldı hafıza kartı bu güncelleme gelicekmi

 2. lg g4 beatte telefon kapali ve sarjda takiliren yazilim guncellemesi diye bi ekran cikti usb.yi cikartmayin dedi saatlerce bekledim birsey olmadi ve telefonu actim yazilim guncellemesine baktkim mevcut guncellme yok diyor guncelliyorum bu kezde son OSs.zr surumunu kullaniyorsunuz diyor ne yapim ?

 3. Lg c4 beat fazla uygulama resim muzik oyun vs vs yukleme yapmadım ama donuyo kasiyo 32gb hafiza karti aldim ama uygulamalari karta aktaramiyorum ne yapmam gerek hafiza kartını nasil kullanacagim

 4. General Mobile 4g de bile dahili depolamayı SD kart ile birleştirebiliyorsun. Biran önce yeni güncellemede düzeltmeleri gerek. Bu güncelleme gelecekmi ? Gelmiyecekse almıyacam bu telefonu. çok fazla şikayet var ve sadece bu yönde şikayetler.

 5. Lg g4beat. Telefonun hizi neredeyse 2 katina cikti. 5.1.1 surumunde klavyede bazen takiliodu simdi bi sorun yok gibi ama ram kullanimi cok fazla. 2gb ram sanki firmayi batiracak saka gibi 1.5gb ram koyulmus l. Gelen guncelleme zaten bunun 1gb sini doldurmus durumda. Yukledigim programlarla beraber 1.2gb kullanimda suan.

 6. Bu güncellemenin g4 beat modeli için önemli bir artısı yok.Aksine flex storage özelliği g4c modeline gelmesine rağmen g4 beat e gelmedi. Bunun yanında ram kullanımı aşırı derece arttı. 5.11 de kalmak en mantıklısı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here