Lg G4 Güncelleme Nasıl Yapılır?

20
6452

LG G4 için Android 6.0 Güncellemesi dağıtılmaya başlandı. Güncelleme OTA (Over-the-Air) üzerinden değilde şimdilik bilgisayar üzerinden güncelleme yapılabiliyor. Kısa süre içinde OTA üzerinden güncelleme dağıtılacaktır.

LG G4 Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Ve Yenilikler makalemize göz atarak yenilikler hakkın da bilgi alabilirsiniz.

lg-pc-suite-02-700x444

LG G4 Bilgisayar üzerinden Lg Bridge ile güncelleme nasıl yapılır?

İlk önce Usb sürücülerini yükleyin. Windows    –     Mac

Daha sonra LG Bridge uygulamasını indirin. LG Bridge

1. Telefonunuzu data kablosunu kullanarak bilgiasayarınıza bağlayın.

2. Telefonda açılan USB bağlantı seçenekleri arasından PC Suite uygulama bağlantı seçeneğini seçin.

  [ROM][6.0][H815] Imperium Rom G4 v5.0

3. Bilgisayarınıza LG PC Suite uygulamasını kurun.

4. Bilgisayarınıza kurduğunuz LG PC Suite uygulamasından “Sürüm Yükseltme Kontrolu” butonuna tıklayın.

Telefon yazılım güncellemesi tamamlanmadan önce durdu mu ?

 1. Güncelleme cihazını kapatmayın,kablosunu çıkartın ve tekrar takın. Ve bilgisayarınızda USB Sürücü bağlantısını kontrol edin.Daha Sonra, Lütfen güncellemeyi tekrar başlatın.
 2. Aksi takirde , LG MOBİL DESTEK SİSTEMİNDE “Telefon kurtarma”-“Müşteri Desteğini” seçin. Sonra, Telefonunuzu geri yüklemeye başlayabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME:Lütfen bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader ve ya DjVu Reader programlarının en son versiyonunun kurulu olduğundan emin olunuz.

20 YORUMLAR

 1. g3 kullanıcısıyım ekrana kısa yol güncelleme simgesi ekleyip yapabiliyodum,
  g4 aldım ama kısayol simgesi yok güncelleme için olsaydı iyi olurdu..

 2. Merhaba arkadaşlar.Bugün LG G4 telefonumu bilgisayara USB kablosu ile bağladığımda LG Bridge yeni güncellenmiş olan LG PC Suite IV indirme linkine yönlendirdi beni. Programı indirdim gayet güzel duruyor ama şöyle bir sorun var. “Telefonunuzda USB bağlantı modunu “Pc Suite” olarak değiştirin ve PC’ye tekrar bağlanın “ uyarısı veriyor. Ben bulamadım telefinda Pc Suite modunu nasıl yaparım bunu bilen varmı. Bu arada LG Bridge ile bağlantı sorunum yok ama program hoşuma gitti.

  • SAYIN GOKHAN ;
   İlk başlarda lg de bende yapamamıştım pc ye bağlanmayı,kablo ile bağlandın ve telde pc suite yapın diyosa,telkde üs menüyü aşağı çekip,usb bağlantısına tıklayıp,veriler resimleri aktara seçeneği olmalı onu tıklayabilirsin sorunun düzelecektir.

   • LG bridge var zaten. Bridge beni lg pc suiti indirmeye yönlendirdi. Lg pc suit programında telefonu bağlıyorum, telefonu görüyor ama usb bağlantı seçeneklerinden pc suit modunu seçin diyor. Öyle bir mod yok. Usb hata ayıklamayı da açtım ama hala böyle bir mod yok

  • Kardeşim bilgisayarında bazı şeyleri silmelisin sadece sonra dene alan kalmamış sende çünkü güncelleme önce bilgisayarına sonra telefona iner

 3. LG g4 Üm ile bilgisayarıma indidrdiğim lg britgeyi bağlıyamıyorum. bağlan dediğim zaman mobil aygıtınız yönetilemiyor daha sonra deneyin diye bir uyarı cıkıyor.

 4. suan bende 5.1 sürüm yüklü. bilgisayırıma lg bridge yi indir yazılım güncellemsinde 5.1 i kullanmama ragmen en son sürüm diyor. 6.0 a güncelleyemiyorum

  • Lg G4 Beat için şuan güncelleme gelmedi. Cihazi satin aldiginiz gunden itibaren hic güncelleme yapmadiysaniz. Yukarida işlemleri lg g4 beat icinde uygulayip. Güncelleme gelip gelmedigini kontrol edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here