Xposed Framework, Android işletim sistemi çalıştıran rootlu akıllı telefonlar için geliştirilmiş ve modül mağazasında binlerce kullanışlı modülü olan bir yazılımdır. Xposed Framework telefonunuza bir custom rom yüklemenize gerek kalmadan onu istediğiniz gibi özelleştirmenize olanak sağlamaktadır.

Telefonlarında root yetkisi olan LG G4 kullanıcıları, aşağıdaki talimatları takip ederek telefonlarına Xposed Framework’ü recovery moda gerek kalmadan kolaylıkla yükleyebilirler.

Bu işlem için telefonunuzun rootlu olması gerekmektedir. Eğer Telefonunuzda root yetkisi yoksa LG G4 Root ve Recovery Yükleme yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Desteklenen LG G4 Modelleri:

İndirmeler:

 1. Xposed framework (xposed-v74-sdk22-arm64.zip)
 2. Xposed installer (XposedInstaller_3.0_alpha4.apk)
 3. FlashFire (beta programına üye olmanız gerekmekedir.)

Yükleme Rehberi:

 1. Telefonunuzun tam olarak şarj edildiğinden emin olun ve telefonunuzu bilgisayarınızdan ya da şarj cihazınızdan çıkartın (telefonunuz hiç bir bağlantı modunda olmasın.).
 2. FlashFire’ı kullanarak xposed-v74-sdk22-arm64.zip dosyasını flashlayın (yükleyin). Yüklemeden önce Automount seçeneğinin tikini kaldırın. (Bu işlem çok uzun sürebilir (yaklaşık 10-30 dakika). telefonunuz yeniden başlamayacaktır.)
 3. XposedInstaller_3.0_alpha4.apk dosyasını normal apk gibi yükleyin.
 4. Hepsi bu kadar!

Artık Xposed modülleri ile telefonunuzu istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Uyarı: Yapacağınız hatalı işlemlerden dolayı oluşacak sorunlardan lgdestek.net sorumlu değildir.

 • Umut

  Abi ben g2 telefonuma cloudy g2 .3.3 romunu yukledim sonra xposed yuklemek istedim yukledim hava durumu silindi nasil geri yukleyebilirim yardimci olursan cok sevinirim

  • Umut

   Lutfen abilerim yardim edin

 • Seker

  G4 e ne zaman guncelleme gelecek

  • Sezer Şimşek

   yılbaşında gelecek.

 • Saim

  G4e güncelleme gelsin artık

  • Sezer Şimşek

   yılbaşında gelecek..