Stylus serisinin eski amiral gemisinden biri olan LG G4 Stylus H542TR için yeni bir güncelleme sunuldu. Sunulan güncellemenin firma tarafından güvenlik yazılım paketi olarak sunulduğu öğrenildi. Yeni güncellemeyle birlikte model kullanıcılarına V20d versiyonuyla birlikte güvenlik güncellemesi dağıtılıyor

LG G4 Stylus H542TR Türkiye Güvenlik Güncellemesi

Yeni sunulan güvenlik güncellemesinin detaylarına bakıldığında LG G4 Stylus H542TR modeli için V20d versiyonunda yeni bir yazılım dağıtımı gerçekleştirildi. Bu dağıtımla birlikte akıllı telefonun Android Güvenlik Yaması güncellendi ve Google Yamaları iyileştirildi. Bu iyileştirmelerin yanı sıra akıllı telefon modelinin performans ve işlevsellik tarafında optimizasyonları da yapılmış oldu.

  • Android sürümü: Android 6.0 Marshmallow
  • Yazılım Sürümü: H542TR V20d
  • Kernel Sürüm: 03.10.72
  • Yapın Numarası: MRA58K
  • Güvenlik Yaması: 01.03.2017
  • Dosya Boyutu:

LG G4 Stylus H542TR Güvenlik Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Güvenlik güncellemesi, akıllı telefon modeli için farklı yöntemlerle indirilmek üzere dağıtıldı. Bu dağıtılan yöntemlerden biri de OTA yöntemi olmaktadır. Akıllı telefonun Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncellemesi adımları takip edilerek güvenlik güncellemesi indirilip kurulabilir.

  [H870DSU] LG G6+ V10s Güvenlik Güncellemesi Yayımlandı

OTA yöntemiyle ulaşamayan kullanıcılar, bilgisayar üzerinden LG PC Suite veya LG Bridge programını kullanıp güncellemeyi gerçekleştirebilir. Bu programla hem yedekleme hem güncelleme işlemleri yapılabilmektedir. LG PC Suite için buraya, LG Bridge için buraya tıklayabilirsiniz.

Güncellemeyi yapmadan önce;

  1. Güncellemeyi telefon üzerinden yapan kullanıcılar internet bağlantısında Wi-Fi bağlı olup olmadığını kontrol etsin. Telefon üzerinden Mobil Veri ile yapılacak indirmelerde ve güncellemelerde paket aşımı olup faturaya ek ücretlendirme yansıyabilir.
  2. Güncellemeyi yapmadan önce akıllı telefonunuzun en az %50 şarj seviyesinde olup olmadığını kontrol edin.
  3. Güncelleme sonrası akıllı telefonunuzun stabilizasyon açısından sağlıklı olması için hard reset atın. Akıllı telefonunuza nasıl hard reset atılacağını öğrenmek için buraya tıklayın.

3 YORUMLAR

  1. LG G4 Stylus modeli cihazımın şarjı 50ydi. Cihazın şarjı 50 iken onu bıraktım ve 9-10 saat kullanmadım, açmadım. Sabah yani 9-10 saat sonra baktığımdaysa şarjı bitmişti. Neden olabilir? Nasıl çözerim?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here