Geçtiğimiz yıl LG G4 amiral gemisinin mini modeli olarak satışa sunulan LG G4c H525TR bugün yeni bir versiyon güncellemesi aldı. LG G4c bu güncelleme ile yazılım versiyonu V20b olarak güncellendi. Ayrıca bu güncelleme Android 6.0 Marshmallow’dan sonra gelen ilk iyileştirme güncellemesi olduğunu söyleye biliriz.

LG G4C H525TR V20B İYİLEŞTİRME GÜNCELLEMESİ GELDİ

Şubat 2016’da Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alan G4c yeni bir güncelleme aldı. 432 mb’lık güncelleştirme ile telefon kullanılabilirliği ve işlevselliği daha da geliştirilerek belirgin hatalar giderildi. Güncelleme alan diğer model LG H525N EUR.

  LG G5 SE H840TR V10h Yazılım Güncellemesi Geldi!

14628261_622123191301982_1064769878_n

LG G4c orta segment bir telefon olsa da, LG firması bizlere güncellemere verdiği önemi bir kez daha gösterdi.

Telefonuna güncelleme bildirimi gelmeyen kullanıcılar, Ayarlar-Genel-Telefon Hakkında-Güncelleme Merkezi bölümüne girip yazılım kontrolü yaparak güncellemeyi alabilirler.

23 YORUMLAR

  1. Merhabalar ben lg g4c kullanıyorum ve hiç gümcelleme gelmiyor resimdeki gri model tek android 6.0 geldi android 7.0 me zaman gelir beya gelicekmi güncellemeyi masıl alırım acil cevap

  2. Bende LG G4C VAR BEYLER ACİL YARDIM GÜNCELLEME YAPİYORUM TEL KAPANİNCA 2-3 DAKKA SONRA ERR FELAN YAZİYO AÇILINCA CİHAZ KÖKLEMEDE HATA OLUŞTU DİYO AMA YEK ROOTLU FELAN DEİL ACİL YARDIM ALLAH RIZASI İÇİN…????

    • Kardeşim kökleme hatasi mi veriyo o bendede oluyo.onu lg pc suite diye bi program var onu bilgisayar indirip kurman gerek ordan da yapiliyo ama cok uzun sürüyo ben yapmadım..yaparsan banada haber versene??

  3. Telefon 09 10 2016 öglenden sonra güncelleme aldı. Kurdu ve bir daha açılmadı, sürekli LG logo su tekrarlamaya başladı. Akşam üzeride kardeşimin telefonu aynı şekilde sorun oluştu servise gittiğimde G4 servis kayıt için sıra vardı. Bu başıma 2 kez geliyor ilkini alıp yenisini verdiler bekliyoruz ne yapcaklar.

  4. Güncelleme ile hangi hatalar giderildi bu konuda bilgisi olan var mi? Düzeltilen hataları görenler yazarlarda çok mutlu oluruz. Sonuçta 400 mb lik bir güncellemeden bahsediyoruz.

      • Cevabınız için teşekkür ederim. Benim bulabildiğim değişiklikler ise bildirim çubuğunu indirip hızlı ayarlar arasından ekran açık kalma süresine tıkladığımızda 30 sn 2 dk 5 dk ve 10 dk gibi seçenekler vardı. 2 dk seçeneği kalkmis. Birde alttaki tuşların oraya eklenen bildirim panelini açıp kapatmaya yarayan tuş yüksek işlemci gücü gerektiren oyunlar oynarken falan bildirim panelini açıyordu fakat panel 2-3 sn sonra tekrar kendiliğinden kapanıyordu. Güncellemeden sonra bu hata da giderilmiş. Benim bulabildiklerim de bunlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here