LG G5 Ailesine Yeni Üye Geliyor!

- Advertisement -

OnLeaks, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile LG’nin yeni orta segment bir model üzerinde çalıştığını duyurdu. Twitter paylaşımına eklediği görsel ile yeni model hakkında bize bazı bilgiler vermiş oldu.

lv5

- Advertisement -

OnLeaks, LG LV5 cihazin model adının henüz teyit edilmediğini farklı bir isim ile de karşımıza çıkabileceğini söyledi. Yoruma açık bir konudur fakat biz bunun LG G5 serisinin alt modeli yani G serisinin orta segment bir modeli olacağını düşünüyoruz.

LG LV5 Kod Adı ile Geliyor!

Burada dikkat edilmesi gereken birkaç şey vardır. Ön camın üst kısmı G5‘teki gibi kavisli olduğunu görüyoruz. OnLeaks ise ön kısmın İphone cihazlarında olduğu gibi tamamen kavisli olduğunu belirtiyor. Arka kapak açılabiliyor fakat değiştirilebilir bataryaya sahip olup olmadığını bilmiyoruz. Muhtemelen değiştirilebilir bir bataryaya sahip olacaktır. OnLeaks’te cihazın orta segment bir cihaz olabileceğini düşünüyor ama bunu anlayabilmek için biraz daha detaylı bilgilerin sızdırılması gerektiğini de belirtiyor.

  LG Electronics, 2018 Kore Servis Teknolojisi Olimpiyatlarına ev sahipliği yapacak

LG ‘nin bu yeni telefonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu bir amiral gemisi olabilir mi? Düşüncelerinizi bize yorum ile bildirebilirsiniz.

- Advertisement -
murat karabag
LG hayranı ve aynı zamanda LG Kullanıcıları için içerik üreten yazar. LGDestek.NET Android uygulamasının geliştiricisi.

1 YORUM

  1. En son gırdiğim uygulamaların gölgesi telefonun ekranın da gözüküyo bırde smart doctoru çalıştırdığımda ekrandaki hava durumu göstergesi kayboluyor canımı tak etti aldığımdan beri sürekli sorun çıkarıyo olmazsa tüketici haklarına başvurcam bu telefonu türkcellden 3237 liraya aldım karşılığu böylemi olcak cep numaram: 0506 *****0 yardımcı olursanız sevinirim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here