LG G5 Almak için En iyi ‘5’ LG G5 Özelliği

0
1239

LG G5‘in en iyi özellikleri sizler için derledik, LG G5 Almak için 5 Nedeniniz Var. Devrim yaratan özellikleri arasında kaybolacağını en iyi LG G5 özellikleri.

Pil Değiştirmenin Gücünü Kullanın.

Magic Slot özelliği ile pil değiştirmek ve şarj sorunu ortadan kalkıyor, Power Bank kullanmak LG G5 ile artık tarih oluyor. Magic Slot ile boş bataryanızı çıkarın ve yedek bataryanızı takın.

lg g5 batarya değiştirme

F 1.8 Lens ile Kameranın Gücünü Kullanın.

Kameranın gücünü kullanın, 360 derece video çekin. F 1/1.8 Kamerası ile daha kaliteli daha canlı fotoğraflar çekebilirsiniz. Magic Slot ile LG G5’e entegre edilen 360 Cam modülünü kullanarak 360 Derece video ve fotoğraf çekebilirsiniz.

lg g5 360 cam

Screen On ile Her zaman Açık Ekran.

  LG G5 SE H840TR V10h Yazılım Güncellemesi Geldi!

Telefonu uyandırmadan Mesaj, saat ve bildirimlere bakın. Screen On özelliği sayesinde telefonu oynatmanız yeterli. Herhangi bir tuşa basmadan saat ve bildirimleri LG G5’in ekranında görebilirsiniz.

lg g5 screen on

LG Cam Plus Özelliğini Kullanın.

Magic Slot sayesinde LG Cam Plus özelliğini entegre ederek,  LG G5’i  bir fotoğraf makinesine çevirin. Elinizde gerçek bir fotoğraf makinesi var gibi, yakınlaştırın, kaydırın ve çekin.

lg g5 cam plus

LG 360 Cam

LG 360 Cam ile etrafınızda neler oluyor bir bakın, 360 derece video çekerek arkadaşlarınızı şaşırtın.

lg 360 cam

LG 360 VR

Sanal gerçeklik hiç bu kadar güzel görünmemişti, gitmediğiniz diyarlara gidebilirsiniz artık, 360 Vr ile sanal gerçeklik bir adı daha öne çıkıyor, Artık oyunların içinde olabilirsiniz.

lg 360 vr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here