LG G5 Android 7.0 Nougat Beta Sürümü (video)

LG G5 Android 7.0 Nougat güncellemesi beta testlerinde görüntülendi..

7
5102

LG geçtiğimiz ay Güney Kore’de LG G5 için Android 7.0 Nougat beta programını başlatmıştı. Bu programa katılan LG G5 kullanıcılarına Beta olarak Android 7.0 yazılım güncellemesi gönderildi. Kullanıcılar yaklaşık 1 aydır 7.0 Nougat yazılımını test ediyor.

Güney koreli bir kullanıcı Android 7.0 Nougat yüklü LG G5 telefonunun incelemesini bir video çekerek Youtube’da paylaştı. Yaklaşık 8 dk. süren video’da LG G5 kullanıcısı Android 7.0 Beta yüklü telefonunu detaylı olarak inceliyor. LG G5’in Android 7.0 ile daha sade ve daha hızlı bir arayüze kavuştuğunu söyleyebiliriz.  lg-g5-beta

LG G5 Android 7.0 Beta Programı

Yakın zamanda LG G5 modelleri için dünya genelinde yayımlanması planlanan Android 7.0 güncellemesi, ülkemizde de bu yıl bitmeden yayımlanması bekleniyor. Güney Koreli kullanıcının yaptığı inceleme videosunda; yeni galeri arayüzü, ekranı ikiye bölerek kullanma ve yeni gelen özelliklerden bir diğeri olan, bildirim çubuğunu inceliyor. Bildirim çubuğunun düzenlenmesinin artık diğer sürümlere göre daha kolay olduğunu görebiliyoruz.

  LG G7 Fit Android Pie Güncellemesi Resmen Başladı

LG G5 UX 5+ ile Geliyor!

İlk kez LG V20 modelinde karşımıza çıkan UX 5.0 plus arayüzü, Android 7.0 Nougat güncellemesi ile LG G5 modeline de geliyor. Android 7.0 ve UX 5.0+ ile gelen yeniliklerin başında yenilenen bildirim çubuğu geliyor. Yenilenen bildirim çubuğunda artık hızlı cevap yazıp gönderebiliyoruz.

screenshot_3

LG G5 Android 7.0 Nougat Beta Video

7 YORUMLAR

  1. Aydın lg servısındekı nurallah beye teşekkür edıyorum telefonumu orjinal haline getirdiği için teşekürler aydın lg servisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here