LG G5 Android 7.0 Nougat Güncellemesi Başladı!

13
5225

Bugün LG G5 modeli için Android 7.0 Nougat güncellemesi Güney Kore‘de yayımlandı.  LG ilk olarak kendi vatanında dağıtmaya başladığı yazılım güncellemesini önümüzdeki haftalarda Avrupa modelleri içinde yayımlanacağı düşünülüyor.

LG yetkilileri bugün yayımlanan güncelleme için şu ifadeleri kullandı. ”LG olarak biliyoruz ki müşterilerimiz en güncel yazılımı mobil telefonlarında kullanmak istiyor.” ifadelerini kullandılar. LG yetkilileri son olarak ”Rekabetin yüksek olduğu mobil sektöründe müşterilerimize en iyi ve en hızlı yazılım desteği vermeye devam edeceğiz.”

lg-g5-osupdate

  LG G5 Android 7.0 Güncellemesi

Geçtiğimiz hafta Avrupa da bazı kullanıcılar için Android 7.0 Test sürümü dağıtılmıştı. Aradan geçen kısa süre içinde LG, Güney Kore’de Anroid 7.0 Nougat güncellemesini LG G5 için dağıtmaya başladı. Şimdilik güncelleme LG Bridge üzerinden yapılabiliyor. Kısa süre içinde FOTA üzerinden de yayımlanmaya başlayacak.

  LG V50 ThinQ Eylül Güvenlik Güncellemesi Başladı

Android 7.0 yazılımı Güney Kore’de satışı yapılan F700S, F700L ve F700K modelleri için yayımlandı. Ülkemizde bazı ithalatçı firmalar bu modelin satışını da yapmakta.

LG her zaman olduğu gibi güncelleme konusunda rakiplerine fark atarak Android 7.0 Nougat güncellemesi ilk veren firma oldu. (beta test cihazları hariç) Henüz elimize yeni güncelleme için ekran görüntüleri ve detaylı bilgileri ulaşmadı. Kısa süre içinde LG G5’e Android 7.0 ile gelen yenilikleri sizlere aktaracağız.

13 YORUMLAR

  1. Merhabalar tecrübe ve araştırmalarınıza istinaden, Ülkemizde 850 TR LG Bridge üzerinden güncelleme ne zaman başlar acaba iyi çalışmalar.

  2. EU çıkınca Türkiye telefonlarına kurabilirsiniz, mesela ben 850TR telefona EU rom kurdum, hiçbir problem yok. Müzik, dergi falan gibi operatör şeyleri de gitti böylelikle.

  3. Kerim bey bir sorum olacak.ben g5 kullanıcısıyım. en son güvenlik yaması güncellenmesini ,kullanıcıların olumsuz görüşleri dolayısıyla almadım.bu güncellemeyi almadan,gelecek olan 7.0 güncellemesini alabilir miyim ? Şimdiden teşekkürler .

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here