LG G5 H830 V10d Yazılım Güncellemesi Geldi

2
1215

LG tarafından LG G5 H830 modeli için V10d adında yazılım güncellemesi yayınlandı.

Bu güncellemenin yazılım sürümü H83010D(26.05.01). Güncelleme ile gelen iyileştirmeler ise bazı güvenlik yamaları ve düzeltmeleri yer alıyor.

Dağıtımına 27 Haziran yani bugün itibariyle kullanıcılara sunulan güncellemeye FOTA veya LG Bridge ile kontrol ederek yükseltme işlemine başlayabilirsiniz.

T-Mobile LG G5 H830 modeline ait Stock Rom’u da aşağıdaki bağlantı üzerinden indirip kurabilirsiniz. Kurulum için sitemiz içerisinde bulunan Stock Rom Yükleme yazılarımıza göz atabilirsiniz.

LG G5 H830 Kdz Dosyası:

Lütfen diğer yazılarımızdaki belirtmiş olduğumuz adımları dikkatlice okuyunuz. Kdz yükleme işlemi esnasında yapacağınız yanlış işlemlerden ve telefonunuzun unbrick olmasından LGDestek.Net ekibi sorumlu tutulamaz.

2 YORUMLAR

  1. Ben v10d yi bugün g5 ime yükledim. Yüklemeden sonra mobil veriyi kullanamıyorum. Resette attım düzeldi. Sonra bir daha gelmemeye başladı yardımcı olursanız sevinirim

  2. Bugün itibari ile LG G5 H850 v10d tr Yazilim Güncellemesi geldi. Fakat bu güncelleme neler getirdi anlayamadım. Bu konu hakkında beni bilgilendirirmisiniz. İyi çalışmalar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here