LG G5 H850 EURO V10i Yazılım Güncellemesi

LG G5 H850 V10i yazılım güncellemesi avrupa modelleri için yayımlandı.

16
2928

LG G5 H850 EURO modeli için dün itibari ile başlayan V10i yazılım güncellemesi bugün Almanya kullanıcıları içinde yayımlandı. Yeni yazılım güncellemesi ile LG G5 akıllı telefonuna yeni bir özellik eklendi. Güncelleme alan ülkeler şu şekilde; İtalya (ITA) Romanya (ROM) Macaristan (HUN) İsviçre (SWS) Macaristan (HUX) Çek Cumhuriyeti (CZE) Yunanistan (GRC) Birleşik Krallık (EEE) Polonya (POL) Fransa (FRA) Baltık (BAL) İspanya (ESP) Almanya (DEU)

lgg5v10i

OTA ve LG Bridge üzerinden telefonunuza güncelleme yapabilirsiniz.lgg5-bridge

LG G5 EURO V10i Güncelleme Detayları

LG G5 Android 6.0.1 Marshmallow yazılımı için yayımlanan yeni güncelleme ile yazılım versiyonu V10i olarak güncellendi. V10i güncellemesinde telefona eklenen yeni özellik, Reader Mode yani okuma modu oldu. Bu özellik aktif ettiğinizde, mavi ekran özelliği sayesinde göz yorulmalarının önüne geçiliyor. Rahatsız edici ekran ışığından kurtulmuş oluyorsunuz.

  LG G4 Stylus H542TR Android 6.0 Marshmallow Türkiye Güncellemesi Başladı!

lg-g5-h850-v10i

LG G5 H850 EURO Güncelleme Özellikleri

Telefon kullanılabilirliği ve işlevselliği daha da geliştirdiği yönünde. Ayrıca Google yaması ile kullanılabilirlik iyileştirmeleri de mevcut.

lg-g5-iyilestirme

 • Güncelleme boyutu: 875 mb
 • Yeni Versiyon numarası: V10i
 • Eklenen Özellikler: Reader Mode (okuma modu)
 • Güvenlik Yaması Tarihi: 01.09.2016
 • LGH850V10i kdz: V10i

16 YORUMLAR

 1. Bu güncellemeden sonra telefonumun parmak izi okuyucusu kafayı yedi bazen okumuyor kafsna göre ama bu güncellemeden sonra oldu eminim napmam lazm

  • Merhaba Merve hanım.

   Yeniden parmak izi oluşturun. Eski oluşturduğunuz parmak izlerini siliniz. En az 3 parmağınızın, parmak izini kaydedin.

  • Güncellemeler tarafımıza ulaştıkça sizlerle paylaşacağız. Şu an için Türkiye modelleri için bir güncelleme bulunmamaktadır.

 2. Merhaba,

  Lg Bridge’den güncellemeye çalışıyorum fakat %80’den sonra güncelleme indirilemedi hatası alıyorum sebebini araştırdım ama bulamadım yardımcı olabilir misiniz?

  • Hocam bende de aynı sorun oluyordu. XDA Forum’da çözümü bulmuşlar.

   Yukarıdaki linkten KDZ dosyasını indiriyorsun. Daha sonra LG Bridge’den normal güncelleme işlemini başlatıyorsun. Başladığında interneti kesip aşağıda verdiğim dizine yapıştırıyorsun. İnterneti tekrar açtığında “Tekrar Dene” butonuna basınca sıkıştırılmış dosyalar açılıyor deyip güncelleme başlıyor.

   C:\Users\**Username**\AppData\Local\LG Electronics\LG Bridge\SWUpgrade\Image

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here