LG G5 H850TR V10e Yazılım Güncellemesi Yayımlandı

16
2725

LG, amiral gemilerine güncelleme desteği vermeye devam ediyor. Diğer firmalara göre en çok iyileştirme güncellemesi LG tarafından yayımlanıyor. Mayıs ayında piyasaya sürülen ve şimdiye kadar en çok güncellemeyi alan  LG G5 için bir güncelleme daha yayımlandı. Bu güncelleme ile kısa sürede LG G5 modeli, beş farklı yazılım güncellemesi aldı.

Bu güncellemeler ile telefonda arayüz, performans ve güvenlik iyileştirmeleri gerçekleşmiş oldu. LG G5 H850TR bugün yayımlanan güncelleme ile versiyon numarası V10e olarak değişti.

lg-g5

LG G5 H850TR V10e Güncellemesi ve Yenilikler

Bugün yayımlanan güncelleme V10e versiyon numarasına sahip ve FOTA üzerinden güncellemeyi gerçekleştirebilirsiniz. 295 MB boyutunda ki güncelleme, güvenlik yaması ve iyileştirmeler içeriyor. Daha fazla kullanabilirlik ve işlevsellik getiriyor. Yeni güncelleme içeriğinde, kilit ekranında da iyileştirmeler mevcut.

  LG Android 9.0 Pie Güncellemesi Alacak Akıllı Telefonlar

Yazılım güncellemesini: Ayarlar > Genel > Telefon Hakkına > Yazılım güncellemesi bölümünden güncelleme yapabilirsiniz.

16 YORUMLAR

 1. Güncellemeyi yaptım fakat hardreset te atmış olmama rağmen pil bir önceki sürümden çok daha hızlı azalmaya başladı. Ayrıca dedikleri gibide kilit ekranında herhangi bir değişim olmadı. Pilinizden memnunsanız bence bu güncellemeyi almayın.

   • Güncelleme sonrası hard reset attım fakat telefon açıldığında google hesabı ile oturum açın diyor.Oturum açıyorum fakat kabul etmiyor tekrar başa dönüyor.Acil cevap lütfen.

   • Şifrenizi değiştirip deneyin veya telefonun kurulumunda kullandığınız gmail hesabını deneyin.

   • Şifremi değiştirdim.Hotmail hesabımın şifresi yanlış diyor fakat bilgisayardan giriş yapıyorum şifre kesinlikle doğru.G Mail denedim fakat kabul etmiyor.

   • Hard reseti nerden attınız. Eger recoveryden attıysanız böyle oluyor. bu sizi biraz uğraştıracak sanırım

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here