LG G5’de “LG Cam” Modülü Nasıl Kullanılır?

7
4995

LG G5’de “LG Cam” kamera modülü nasıl takılır ve nasıl kullanılır?

LG G5 modülel yapısı ve telefona takılan yeni aparatlar ile başbaşka bir deneyim yaşatıyor. LG G5 geçtiğimiz hafta sonu ülkemizde de şatısa sunalmaya başladı. Böylece LG G5 ile Arkadaşları da ülkemizde satılmaya başladı, en dikkat çekici özellikleri arasında, tak çıkar kamerası bulunuyor. LG Cam olarak adlandırılan kamera modülü için LG, kullanım videosu yayımladı.

Videoda LG G5‘in en kullanışlı aksesuarlarından biri olan LG CAM Plus‘ın nasıl kullanılabildiğine ve başlıca özelliklerine dikkat çekiyor. LG CAM Plus, LG G5‘in standartların üzerine çıkan kamera kalitesini, profesyonel düzeyde bir fotoğraf makinesi deneyimiyle kullanmanızı sağlayan bir LG G5 arkadaşı. LG CAM Plus, telefona sadece LG G5‘e mahsus ve devrimsel bir özellik olan Magic Slot üzerinden bağlanıyor. Magic Slot‘u açarak ilk etapta LG G5‘in 2800 mAh kapasitedeki pilini LG CAM Plus‘a takmanız gerekiyor. LG CAM Plus‘ta da 1200 mAh kapasitede pil bulunuyor ve böylece toplam batarya kapasitesi 4000 mAh seviyesine yükseliyor. Ek olarak sunulan daha birçok ileri düzey özellik mevcut ve LG G5, böylece LG CAM Plusaksesuarı ile dünyadaki en iyi telefon kamerası deneyimini sunmayı başarıyor.

  [H860] LG G5 Dual Sim Android 7.0 V20a Güncellemesi Başladı

 

7 YORUMLAR

  1. Şarj olmuyor gibi şimdi sadece modülü şarja taktım hiçbir ışık vs de yanmıyor modülde. Telefona takınca cihaz görüyor ama tanımıyor 🙁
    Şimdi bir süre şarja takacam eğer yine şarj almazsa sizinle iletişime geçeceğim.
    Ya umarım sıkıntı yoktur daha bugün geldi kargodan…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here