LG’nin yeni Amiral gemisi LG G5 önümüzde ki cuma günü satışa sunuluyor. Geçiğimiz günlerde tanıtımını yaptığı LG G5 için bugün UX5.0 arayüzüne ait tanıtım video’sunu da yayımladı. LG Android yazılımına bir kaç güzel dokunuş ile oluşturduğu ve adını “U X” olarak adlandırdığı arayüzünün 5. Versiyonunu LG G5 ile birlikte kullanıcıların beğenisine sundu.

Şimdilik bu arayüzü LG G5 üzerinde göreceğiz, önümüzde ki günlerde diğer cihazlar için geleceğini söyleyemeyiz. LG genellikle UX arayüzü güncellemelerini Yeni bir Android yazılımı güncellemesi ile diğer cihazlarına gönderiyor. UX 5.0 güncellemesini şimdilik LG G5’de göreceğiz. Yeni arayüze geçecek cihazlar arasında ilk sırada LG G4 var, ve LG V10’a Android 7.0 güncellemesi ile UX5.0 arayüzüne kavuşabilir.

  Telefon Ekranında Neden 4.5G Yazmıyor?

lg-ux-50

Videoda, LG G5’in yeni özellikleri, aksesuarlarının kullanım alanları ve özellikle kamerasının yapabildiklerine dikkat çekiliyor. Depolama, uygulama yönetimi, basitleştirilmiş yedekleme özelliği ve dünya saati yönetimine de dikkat çekilen videoda Hem LG G5’ten hem de UX 5.0’dan neler bekleyebileceğimiz anlatılıyor. Videoyu aşağıdaki oynatıcıdan seyredeblirsiniz.

 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here