LG G6 En İyi Çevre Dostu Akıllı Telefon Seçildi

6
255

Belirli çevre mühendisliği şirketleri tarafından yapılan testlerde LG G6 en iyi çevre dostu akıllı telefon unvanına layık görüldü. LG G6 modelinin yanı sıra Samsung Galaxy S8 modeli de unvana sahip olan diğer akıllı telefon oldu. Yabancı kaynaklarda EPEAT olarak adlandırılan şirket, her iki akıllı telefon için çevre dostu olduklarına dair sertifikalar ile ödüllendirdi.

LG G6 En İyi Çevre Dostu Akıllı Telefon Sertifikası Aldı

Yeşil Elektronik ve Sigortalar Laboratuvarları tarafından onaylanan ve verilen Elektronik Ürün Çevresel Değerlendirme Aracı sertifikasına LG G6 ve Samsung Galaxy S8 akıllı telefonları layık görüldü. Her iki akıllı telefon da şirket tarafından zehirli materyallerin kullanımı, enerji verimliliği ve sosyal katkılar gibi çoklu testlere tabi tutuldu. Testlerden başarılı ile geçen her iki model için en iyi çevre dostu adı altında sertifikalandırıldı.

Her iki akıllı telefon da, ANSI tarafından akredite edilmiş UL110 “Cep Telefonu Sürdürülebilir Standardı” için ECOLOGO sertifikası almıştır. Bu sertifikaların yanı sıra Samsung ve LG şirketleri, yapmış oldukları titiz çalışmalarla birlikte çevre dostu ambalajlarla e-atıkların azalmasına yardımcı olarak şirketler tarafından birçok övgüye layık görüldü.

6 YORUMLAR

  1. Iyi calismalar lg 4 cihazim var guncelleme 6.0 da ve fabrika ayarlarina dondermeme ragmen aracima bluethoot ile baglanamiyorum eslesiyor fakat cagri sesi etkinlesip tekrar tekrar kopuyor bi formul varmi acaba baska telefon araca baglaniyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here