1 adet LG G6 akıllı telefonu bulunmaktadır.

LG G6 amiral gemisi akıllı telefonun Avrupa modelleri için yeni güncelleme dağıtımı başladı. Firma tarafından başlatılan güncelleme dağıtımıyla birlikte Ocak ayı güvenlik güncellemesi verilmiş oldu. LG G6 EUR Ocak ayı güncellemesiyle yeni güvenlik yaması paketine de kavuştu.

LG G6 EUR Ocak Ayı Güncellemesi

Güncellemenin gerçekleştiği 9 Şubat 2019 tarihi itibarıyla LG G6 EUR Ocak ayı güvenlik güncellemesi dağıtımı yapıldı. Her ay düzenli olarak verilmeye çalışılan güvenlik güncellemelerinden bir yenisini daha alan LG G6 Avrupa modelleri, bu paketle birlikte performans ve işlevsellikte optimize, Google yamaları ve Android Güvenlik Yaması güncellemesi almış oldu. Akıllı telefon modeline verilen güncelleme ise V20h versiyonu ile sunuluyor.

 • Android sürümü: 8.0 Oreo
 • Yazılım Sürümü: H87020h
 • Android Güvenlik Yaması:1 Ocak 2019
 • Kernel Sürüm: 3.18.71
 • Yapım NumarasıOPR1.170623.032
 • Dosya Boyutu: ***MB (OTA)
 • KDZ İndirme Linki: H87020h_00_OPEN_EU_OP_0110.kdz

LG G6 EUR Ocak Ayı Güncellemesi Nasıl Yapılır?

LG G6 Avrupa modeli kullanıcıları, bu güncellemeyi akıllı telefonları üzerinden yapmak için Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncellemesi adımlarını takip ederek yeni güncellemeye ulaşıp indirme ve kurma işlemleriyle OTA yöntemini kullanabilir.

  LG V20 T-Mobile Android 8.0 Oreo Güncellemesi Dağıtıldı

Akıllı telefon üzerinden henüz güncellemeye sahip olamayan kullanıcılar, herhangi bir bilgisayardan yardım alarak firmanın sağladığı güncelleme/yedekleme programı LG Bridge üzerinden kurulumu gerçekleştirebilir. Bu programla ilgili tüm bilgiler için buraya tıklayın.

İki yöntemle de güncellemeyi yapamayan akıllı telefon kullanıcıları, son olarak manuel yükleme programı olan LG UP ile güncellemenin KDZ dosyasını indirip kurulumu gerçekleştirebilir. Bu programla bilgisayar üzerinden bağladığınız akıllı telefonunuza güncellemeyi siz atabilirsiniz. LG UP programıyla ilgili tüm detayları ve dosyaları görmek için buraya tıklayın.

Güncellemeyi yapmadan önce;

 1. Akıllı telefonunuz üzerinden yapacağınız güncellemelerde internet moduna dikkat edin. Bu tür güncellemelerde Wi-Fi ağını kullanmaya özen gösterin. Telefonda Mobil Veri ile yapılabilecek güncellemelerde internet paketi aşımı olup faturaya ek ücretlendirme yansıyabilir.
 2. Telefonunuzu güncellemeden önce mutlaka şarjınızı kontrol edin. Telefonun şarj seviyesinin en az %50 olmasına özen gösterin.
 3. Güncellemeyi gerçekleştirdikten sonra akıllı telefonunuzun daha stabil ve performanslı çalışması için hard reset atmanızı öneririz. Bu işlemi gerçekleştirmeden önce yedek almayı unutmayın. Önerdiğimiz işlem ile ilgili bilgiler için buraya tıklayın.

17 YORUMLAR

 1. Nisan 1 V20j-Tur-X guncellemesi aldim geçen gün hemde wifi uzerinden on air. Bu basliktaki guncelleme sanirim o guncelleme oluyor. LG G6.

 2. Merhabalar lg g6 cihazima lg up ile h87020i güncellemesini yaparken kapandi ve sadece fastboot ile açiliş ekraninda kaliyor yardimci olursaniz eğer çok mutlu olurum

  • Telefonu tamamen kapatıp bilgisayara bağlayın ve LG Bridge ya da LG Mobile Support Tool programıyla yükseltme hatalarını kurtarma yapın.

 3. Merhabalar hocam ben LG6 yı 8.0 yükselttim fakat oyunlarda kasma donma vs. yapıyor özellik PUBG yi diğer G6 lar üst seviyede oynarken bizde kasma vs. yapıyor bunun sorunu çözümü vs. varmıdır birde işletim sistemi 2.8 gb rama kadar kullanm sağlıyor.

 4. Arkadaşlar bu güncellemeyi yaptım.Bu güncellemeyle cihaz hızı biraz artmiş.iyi güzel.Ancak bataryayı bir önceki yazılıma göre çok çabuk bitiriyor.Hatta hemen bitiriyor.Bundan dolayı memnun kalmadım ve bir önceki yazılımı yükleyeceğim.

 5. Merhabalar dostum bu güncellemeyi TR cihazlarına PC den kurabilirmiyiz .? Ayrıca TR ürünü olan v30+ larini yurt dışı sürümü kurup rootlayan arkadaşlar var bizim cihazada yapamaz mıyız acaba .?

  • LG G6 modeli için EUR modellerin yazılımı yüklenebilir. G4 sonrası çıkan TR modellerde root izni yoktur. Başka bir yazılım yüklendiği takdirde bile bu izin IMEI üzerinden yapıldığı için mümkün değildir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here