LG G6 H870DS Eylül Ayı Güvenlik Güncellemesi Aldı

11
2222

Akıllı telefon modelleri için güvenlik güncelleme dağıtımlarını da gerçekleştiren Güney Koreli firmanın durağı LG G6 modeli oldu. Yeni yeni dağıtılan güncellemeyle birlikte LG G6 H870DS modelleri için Eylül ayı güvenlik güncellemesi verildi.

LG G6 H870DS Eylül Ayı Güvenlik Güncellemesi

Güvenlik güncellemesi, yapılan dağıtımla birlikte LG G6 H870DS modellerine verildi. Şu an için bu model üzerinde görülen güncellemenin diğer modeller için de dağıtılacağı tahmin ediliyor. Bu yeni güncelleme, diğer güncellemeler gibi klasik olarak stabilize güncellemesinin yanı sıra güvenlik güncellemesi olarak sunuldu.

 • Android sürümü: 8.0 Oreo
 • Yazılım Sürümü: H870DS20e
 • Kernel Sürüm: 3.18.71
 • Yapım Numarası: OPR1.170623.032
 • Güvenlik Yaması: 01.09.2018
 • Ana Bant Sürümü: MPSS.TH.2.0.1.c3.1-00024-M8996FAAANAZM-1
 • Dosya Boyutu:
 • KDZ Linki: H870DS20e_00_OPEN_CIS_DS_OP_0628.kdz

LG G6 H870DS Eylül Güvenlik Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Bu güncelleme belirtilen model için OTA üzerinden sunuldu. Bu işlemi yapmak için Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncellemesi adımlarını takip edin.

  LG V20 Android 9.0 Güncellemesi Resmen Başladı!

Bu aşamada güncellemeye ulaşamayanlar için IMEI üzerinden dağıtılan güncelleme henüz gelmemiştir. Sistem güncellemesi olarak yenilenen yazılım, LG Bridge üzerinden de indirilip otomatik kurulabilir. Bu programla güncellemeyi yapmak için gerekli bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İki yöntemle de başarıya ulaşamayanlar için son alternatif program LG UP olacaktır. Bu program üzerinden güncelleme kurulumu yapmak için yazı içinde verilen KDZ dosyasını indirmelisiniz. Ek olarak LG UP programının da nasıl kullanıldığını öğrenmek ve bilgisayara  indirmek için buraya tıklayın.

Güncellemeyi yapmadan önce;

 1. İnternet bağlantınızı gözden geçirin. Telefon üzerinden gelen güncellemede Mobil Veri ile yapılan yazılım güncellemesi sonrası paket aşımı olabilir ve faturanızın borcu katlanabilir.
 2. Şarj seviyesine özen gösterin. Sistem güncellemesi gibi olmasa da güvenlik güncellemesini de en az %50 şarj seviyesinin üstünde yapın.
 3. Yapılan güncelleme sonrası stabil bir kullanım için telefona hard reset atmanızı öneririz. Bu yöntemin nasıl yapıldığına göz atmak için buraya tıklayın.

11 YORUMLAR

 1. Bu kdz yi indirip kurdum telefonum ds değildi buna dikkat etmedim biraz kullandım ve ds olmayan kdz yükledim fakat sim kart şebeke sorunu oluştu kartı görüyor ama şebeke aktif olmuyor sim şifresi falan sormuyor. Hard reset attım ama olmadı tekrar ds kurmak zorunda kaldım. Bunun bi çözümü var mı?

  • LG G6 H870DS modeli ise bölge farklı olabilir. Güncelleme 1 hafta içerisinde bu modele kayıtlı bölgelere dağıtılmış olacak.

 2. Geçen gelen 8.0 oreo güncellemesini telefonla kuranlardanım. Ama şarj durumu aşırı derecede kötüleşti. bu güncellemede şarj durumu iyileştirildi mi acaba ve Tr modelleri için tekrar 8.0 oreo güncellemesi için telefonlara bildirim geldiğinde bize de bu bildirim tekrar gelecek mi? Yani bizim güncellemeyi tekrar 7.0 a almamıza gerek var mı ? İyi günler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here