LG G6’nın Hava Durumu ve Widget’ini Yükleme

10
4084
LG G6'nın Hava Durumu ve Widget'ini Yükleme

LG G6 ile beraber UX6.0 hayatımıza girdi ve LG’nin kendi geliştirdiği uygulamaları da G6 ile beraber güncellendi. Android 7.0 ve devamını kullanan cihazlarınıza LG G6 hava durumu ve widgetini root erişimi olmadan kolayca yükleye bileceksiniz.

Yenilikler;

 Yeni animasyonlar ve efektler

 Daha güncel arayüz

 Daha stabil widget ve arayüz

 Daha Yeni simgeler gibi vs..

G6 hava durumunu yüklemek için; G6 hava durumu indir

Kurulum; Zip dosyası içindeki 3 tane apk’yı yükleyin, yükledikten sonra telefonu yeniden başlatınız.

Not: Sadece Android 7.0 ve üstünde ki cihazlar da çalışır. G4 Nougat yükleme rehberimizi yapanlarda G6 hava durumunu kurabilirler.

  Mobil Veri İnternet Açılmıyor Nasıl Düzelir?

10 YORUMLAR

  1. LG G4 H815TR 7.0 ROM attıktan sonra G6 nın Hava Durumu sorunsuz kurdum ve çalışmakta teşekkürler. Daha fazlası varsa V30 ya da G6 nın temaları falanda alabiliriz.

  2. Uygulama indirirken insanları siz yada Vodafone tuzağa düşürüyorsunuz….
    Bu nedir….

    4445 tek kullanimlik sifrenizi web sayfasindaki alana girerek Mobi-World hizmeti icin servis aboneliginizi baslatabilirsiniz. Abonelik ucreti Haftalik vergiler dahil 14 TL olarak faturaniza yansitilacaktir. PAYGURU MH 0850 210 76 34 & Vodafone MH 542 B003

      • Marshmallow sürüm için port sağlanabilir lakin root ile sağlanabilir, dolayısıyla telefona root atılması gerekir. LG G4 modelinden sonra çoğu modele root atılamadığından bu işlem için geliştiriciler uğraşmayabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here