LG, G6 ile Radikal Bir Değişikliğe Gidecek!

LG yeni amiral gemisi olacak modeli G6 ile radikal değişikliklere gidecek gibi görünüyor. LG G6 özellikleri arasında, arka kapak tamamen cam bir panelden yapılacak.

2
4704

LG şimdiye kadar geliştirdiği her yeni amiral gemisi modelinde radikal değişikliklere imza atmıştı. Gelecek yıl piyasaya sürülmesi beklenen LG G6 ile yeni bir tasarıma geçiş yapacak gibi görünüyor. Koreli haber sitesi ChosunBiz tarafından yayımlanan habere göre; LG yeni amiral gemisinde sertleştirilmiş arka cam panel sayesinde materyal kalitesi anlamında önemli bir ilerleme kaydettiğini ifade ediyor.

LG G6 Kavisli Olmayan LCD Ekran ile Gelebilir!

Geçtiğimiz günlerde yayımladığımız LG G6 OLED Ekran Teknolojisi İle Gelebilir! haberinde de bahsetmiştik. Bugün yayımlanan yeni haberlere göre LG OLED teknolojisinin henüz hazır olmadığı için LG G6 modelinde kavisli olmayan LCD ekran kullanılacağı yönünde.

Aynı zamanda G6 modelinde kablosuz şarj özelliği olmayacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor. Bu elbette bir çok kullanıcıyı üzecek bir haber olsa da, arka kapak da kullanılacak cam panel sayesinde materyal kalitesinde bir kasa ile geleceğini söyleyebiliriz.lg-g6

  LG Akıllı Telefonlar Yakında Su Damlası Çentikle Gelebilir

 

LG G6 ile Modüler Yapıya Devam

LG G5 boyalı alüminyum bir kasa ile geldi, kullanıcıların plastik hissi veren bu boyalı kasayı pek sevdiğini söyleyemeyiz. LG G6 daha farklı bir malzeme yapısı ile karşımıza çıkacak. LG Cam panel kullanacak olması telefonun arka kapağının çıkmayacağı anlamına da geliyor. Durum böyle olunca LG G6 yine G5 modeli gibi modüler bir yapı ile hayatımıza girecek.

2 YORUMLAR

  1. lg g4 ile hem haz aldım hemde hüsrana uğradım cihazın 2 kere anakartı yandı 2 kez telefonumu sıfırladılar. lg türkiye yavaş da olsa tüketici sorunlarını hallediyor lg nin arayüzü kullanırken insana haz veriyor bu yüzden v20 yi bekliyorum uzun süre telefon sayfasını kapatmak için inşallah dayanıklı olur g4 benzeri olaylardan ders çıkarmışlardır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here