Geçtiğimiz aylarda piyasaya sunulan ve bazı sorunlardan dolayı piyasadan çekilen Galaxy Note 7 modelinde ilk kez tanıştığımız iris tarayıcı, LG G6 ile gelebilir. LG G6 iris tarayıcı kullanılacak ile telefon olacak. Güney koreli üretici geliştirdiği yeni amiral gemisi akıllı telefonunda iris tarayıcıyı kullanmaya hazırlanıyor.

  LG G6 İris Tarayıcı İle Gelebilir!

lg-g6-iris-tarayici
LG G6 iris tarayıcı sensörü

Yapılan iddialara göre LG G6‘da ki göz okuyucu sensörü iris tarayıcı, Note 7‘de kullanılan tarayıcıdan biraz farklı olacak. Samsung Galaxy Note 7 modelinde kullanılan iris tarayıcı kameradan bağımsız ön kısımda kameranın yanında kullanılıyordu. LG G6‘da kullanılan iris göz tarayıcı ön kameranın içine yerleştirileceği düşünülüyor. Ön kamera ile birlikte çalışacak. Bazı kesimler ön kameranın içine yerleştirilmesi sonucu okuma süresinin azalacağı düşünülüyor.

  LG Velvet LTE Modeli Ortaya Çıktı!

LG, yeni amiral gemisi olacak modelinde, modüler yapıdan vazgeçip, arka kapağı cam veya metal bir tasarım ile gelebilir. Kablosuz şarj özelliği ile gelecek telefonun kendine has ödeme sistemini de barındıracağı gelen haberler arasında.

  LG G6 Metal Tasarıma Sahip olacak

LG G6 metal alışımlı malzemeden yapılacağı kesin gözüyle bakılıyor. LG G serisi akıllı telefonları ile yakaladığı başarıyı yeni amiral gemisi modeli ile sürdürmeyi düşünüyor. Genel olarak LG modellerinde ön plana çıkan en büyük özellik kamera ve ekran kalitesi oldu. Yeni geliştirdiği model ile donanım ve tasarım konusunda radikal bir değişikliğe giderek kullanıcılarını memnun kazanacak.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here