LG G6 Kanada V20g Yazılım Güncellemesi Yayımlandı

0
1852
LG G6 H873 Kanada modeli bulunmaktadır. Kaynak: mobilesyrup

Yeni yayımlanan yazılım güncellemesiyle birlikte LG G6 Kanada modelinin belirli bir bölgesine V20g versiyonu dağıtıldı. Bu yeni yazılım, Videotron olarak geçen kariyer akıllı telefon modeline verildi. Güncellemenin detaylarında klasik performans artırma ve iyileştirme maddelerinin yanı sıra güvenlik ile ilgili de bilgi yer alıyor.

Yazılımın detaylarına bakıldığında akıllı telefon üzerine dağıtılan güncellemede V20g yazılım versiyonu bulunuyor. Bu versiyon, beraberinde iyileştirmelerin yanında Android Güvenlik Yaması da getiriyor. Yeni güncellemeyle birlikte akıllı telefonun güvenliği 1 Ağustos 2018 tarihine güncellendi.

 • Android sürümü: 8.0 Oreo
 • Yazılım Sürümü: H87320g
 • Kernel Sürüm: 4.4.78
 • Yapım Numarası: OPR1.170623.032
 • Güvenlik Yaması: 01.08.2018
 • Ana Bant Sürümü: MPSS.TH.2.0.1.C3.1-00024M8996FAAANAZM-1-1
 • Dosya Boyutu:
 • KDZ Linki: H87320g_00_OPEN_CA_OP_0809.kdz

LG G6 Kanada V20g Yazılım Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Yeni dağıtılan güncelleme, akıllı telefon üzerine dağıtıldı. Bu dağıtım OTA olarak bilinmektedir. Yöntemi kullanarak akıllı telefon üzerinden güncelleme yapmak isteyen kullanıcılar 
Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncellemesi adımlarını takip etmelisiniz.

  LG G3 Android Nougat 7.0 AOSP Rom Yükleme Rehberi [AT&T]

OTA yöntemi ile güncellemeyi henüz alamayan kullanıcılar, bilgisayar üzerinden güncelleme yapabilirler. Bunun için kullanacakları program olan LG Bridge dosyaları bilgisayar üzerinden kurulmalıdır. Programla ilgili tüm detaylara ulaşmak için buraya tıklayın.

İki yöntemde de başarılı olamayanlar, son olarak manuel yükleme programı olan LG UP programı ile güncellemeyi KDZ ile yapabilirler. Makale içinde verilen KDZ dosyası indirildikten sonra buraya tıklayarak LG UP ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Güncellemeyi yapmadan önce;

 1. Güncellemeyi Wi-Fi ağı ile yapmaya özen gösterin. Telefonunuzda Mobil Veri ile yapılan güncellemeler sonrası paket aşımı olabilir ve faturaya ek ücretlendirme yansıyabilir.
 2. Telefon güncellenmeden önce şarj seviyesine dikkat edin. En az %50 şarj seviyesi olmasına özen gösterin.
 3. Güncelleme sonrası stabilizasyon için hard reset atmanızı öneririz. Bu yöntem, telefondaki tüm verileri siler. Hard reset yöntemlerini öğrenmek için buraya tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here