LG 2017 yılında piyasaya süreceği yeni amiral gemisi, G6 için kolları sıvadı. LG G5 ile yakaladığı büyük başarıyı LG G6 modelinde de devam ettirmeyi hedefliyor. Güney Koreli teknoloji şirketi, yeni amiral gemisinde en yeni ekran teknolojisini OLED kullanmayı hedefliyor.

LG G6 Yeni Ekran Teknolojisi OLED Ekran ile Gelecek

LG G3 modelinde kullanmaya başladığı 2K ekran çözünürlüğünü LG G4, LG V10, LG G5 ve LG V20 modeli ile devam ettirmişti. Gelecek nesilde üreteceği amiral gemisi modellerinde Artık OLED teknolojisini de kullanacak. Güney Koreli teknoloji şirketinin yaptığı açıklamaya göre LG G6 2017 yılının ilk çeyreğinde tanıtılacak ve OLED teknolojisi kullanılacak.

  LG G6 Android Oreo Beta Sürümü Kullanıma Sunuldu

Gücünü Snapdragon 830’dan Alacak

LG G6 işlemcisinin ne olacağı da ayrıca merak konusu. Kullanılacak işlemci henüz netlik kazanmasada sızın bilgiler eşiğinde, gücünü Snapdragon 830 yonga setinden alacağı yönünde. G6 modeli daha yüksek RAM kullanılarak telefonun gücünü artırılması düşünülüyor.

snapdragon-830

LG G6 İle Modüler Yapıya Devam Edilecek

LG G5 ile akıllı telefon pazarına yeni bir boyut kazandıran LG, yeni üreteceği amiral gemisinde modüler yapıya yer verecek. Yeni gelecek modüler yapı ile LG G5’de kullanılan modüllerin, G6 modelinde de kullanılıp kullanılmayacağı henüz bilinmiyor. LG yeni amiral gemisi için farklı modüller tasarlayacak gibi.

LG G5 modüler yapısı
LG G5 modüler yapısı

6 YORUMLAR

  1. Lg v10 larda ısınma sorunun olmaması ve daha az şarz gitmeai için nasıl önlemler alabilirim . yüklemem gereken program vs. Varsa bişey. ?

    • Eski sürümü hatırlıyorsanız o sürümün kdz dosyasını veya tot dosyasını bulup telefona yüklemeyi deneyin. Düzelme olmazsa telefonculara gidin, ekran değişimi ile sorun çözülür.

  2. G3 aldım telefon aşırı ısınıyor ve patlayacak diye kullanmıyorum. Açar açmaz ısınmaya bsşlıyor. Okadar garantiye gitti meyerse mühendis hatası olduğu anlaşıldı 2g akran olması işlemci si ısınan bir işlemci olması telefonun pilastik olması gözümde LG bitir gözümde…! Telefon görünüşü ve teması güzel oluyor ama ısınmaya iyi bir çalışma yapması lazım. 1.400 boşa gitti?

  3. Bence LG G6 da tüm hünerlerini ortaya koyacaktır. G2 sonrasında yaşanan hayal kırıklığına çare Arıyacak bunun son ümidi olduğunu farkında olarak hareket esecektir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here