LG G6 Orijinal Zil Sesi, Duvar Kağıdı ve İkonları

7
2382
LG G6 Orijinal Zil Sesi, Duvar Kağıdı ve İkonları

LG G6 akıllı telefonu orijinal duvar kağıtlar, orijinal zil sesleri ve orijinal ikonları kullanmak isterseniz aşağıdan indirebilirsiniz. LG G6 ekran boyutu 18:9 oranında olduğu için sizin telefon ekran boyutuna göre uzun gelebilir. Telefonunuzun zil sesinden sıkıldıysanız, LG G6 Orijinal zil sesi, alarm sesi ve bildirim sesi ile telefon seslerinizi özelleştirebilirsiniz. LG G6 yeni tasarlanmış UX6.0 arayüzü ile geldiği için ikon paketi sayesinde telefonunuzdaki stock uygulamaların ikonlarını değiştirebilirsiniz.

  LG G6 Orijinal Duvar Kağıtları

  LG G6 Orijinal Zil Sesleri

  LG G6 Orijinal İkonlar

  LG G6 Orijinal Yazı Fontları

Paylaş
LGDestek.NET Kurucusu ve aynı zamanda LG Kullanıcıları için içerik üreten yazar.

7 YORUMLAR

    • İkonları indirdikten sonra ana menüde bulunan uygulamaların üstüne basılı tutup bırakın ve fırça işareti gelince üstüne tıklayın. İndirdiğiniz png dosyaları çıkar ve siz seçip uygularsanız ikon değişir.

      • Ux 5.0 apk olarak kullanıyorum simgelere basınca fırça işareti çıkmıyor G4cnin orjinal arayüzünde simgeler oluyor ama. 5.0 icin nasıl yaparım?

  1. Yazı fontlarını cihazın hangi konumuna atmak gerekiyor ? Kendi depolama alanına attım ama yazı tipine girip baktığımda cihaz yazı fontlarını görmedi

Bir Cevap Yazın