LG G6 Orijinal Zil Sesi, Duvar Kağıdı ve İkonları

12
6070
LG G6 Orijinal Zil Sesi, Duvar Kağıdı ve İkonları

LG G6 akıllı telefonu orijinal duvar kağıtlar, orijinal zil sesleri ve orijinal ikonları kullanmak isterseniz aşağıdan indirebilirsiniz. LG G6 ekran boyutu 18:9 oranında olduğu için sizin telefon ekran boyutuna göre uzun gelebilir. Telefonunuzun zil sesinden sıkıldıysanız, LG G6 Orijinal zil sesi, alarm sesi ve bildirim sesi ile telefon seslerinizi özelleştirebilirsiniz. LG G6 yeni tasarlanmış UX6.0 arayüzü ile geldiği için ikon paketi sayesinde telefonunuzdaki stock uygulamaların ikonlarını değiştirebilirsiniz.

  LG G6 Orijinal Duvar Kağıtları

  LG G6 Orijinal Zil Sesleri

  T-Mobile, Android 8.0 Oreo Alacak LG Telefonlarını Açıkladı

  LG G6 Orijinal İkonlar

  LG G6 Orijinal Yazı Fontları

12 YORUMLAR

 1. İkonlar çok hoş ama menü düğmesine basınca oraya da yansımıyor sadece ana ekranda kalıyor ona bir şey yapabilir miyiz acaba. Teşekkürler

 2. Telefona yüklediiğim mp3 dosyalarını zil sesi olarak ayarlayamıyorum. Ayarlar/ses&bildirim/zil başlığından girip sağ üstteki + iaretine tıkladığımda bomboş bir ekran çıkıyor. Normalde bu ekranda telefonumda yüklü mp3 listesinin çıkması gerek..
  Yardımcı olursanız sevinirim…

  • İndirdiğiniz MP3 dosyalarını Dosya Yöneticisi uygulamasında Music klasörüne taşımayı deneyin. Bu işlemi yaptıktan sonra tekrar müziği zil sesi seçmeye çalışın.

   • Dahili depolama birimindeki “medya” “muzik” ya da “ringtones” klasörlerinin herhangi birine attığım mp3 dosyasını gördü. Yardımınız için çok teşekkür ediyor iyi çalışmalar diliyorum.

  • İkonları indirdikten sonra ana menüde bulunan uygulamaların üstüne basılı tutup bırakın ve fırça işareti gelince üstüne tıklayın. İndirdiğiniz png dosyaları çıkar ve siz seçip uygularsanız ikon değişir.

   • Ux 5.0 apk olarak kullanıyorum simgelere basınca fırça işareti çıkmıyor G4cnin orjinal arayüzünde simgeler oluyor ama. 5.0 icin nasıl yaparım?

 3. Yazı fontlarını cihazın hangi konumuna atmak gerekiyor ? Kendi depolama alanına attım ama yazı tipine girip baktığımda cihaz yazı fontlarını görmedi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here