LG G6 için konuşmak şuan çok erken olsada, LG G6 özellikleri şimdiden belli olmaya başladığını söyleybiliriz. LG G6 Ne zaman tanıtılacak ve LG G6 Özellikleri nasıl olacak?

LG G6 Önümüzde ki yıl Şubat 2017 itibari ile tanıtılacak ve kesin özellikleri o zaman netleşmiş olacak. Şimdiden bazı özellikleri hakkında bilgiler edindiğimizi söyleyebiliriz. LG G5 ile ciddi tasarım değişiklikleri yapan LG yeni modellerinde bu tasarımı kullanacak. Gelecekte piyasaya süreceği modellerde yine Magic Slot özelliğini kullanacağını söyleyebiliriz. LG G6 ile modülel yapıya devam edeceği ve yeni modüller ile telefona yardımcı foksiyonlar ekleyeceği düşünülüyor.

Beklenen en büyük yenilikler ve özellikler arasında; LG G5‘de şuan kullanılan Magic slot özelliği sayesinde yardımcı mödülel apartların takılması LG G6 ile daha gelişmiş bir hal alacağı görünüyor. LG G5 ile LG G6 aynı modülleri ve uygulamaları kullanılacağı düşünülüyor.

  LG G6 İle İlgili İlk Görüntüler Ortaya Çıktı!

Önümüzde ki yıl Şubat ayında tanıtılması beklenen LG G6 için şuan teknik özellikler netleşmiş değil. LG’nin Magic Slot özelliğini devam ettirmesi ve yeni modül araçlar geliştirerek LG G5 ve LG G6’da kullanılması düşünülüyor.

Geçtiğimiz günlerde duyurulan LG’nin geliştirdiği ekranın altına gizlediği parmak izi tarayıcıyı LG G6’da kullanılacağı gelen bilgiler arasında bulunuyor.

8 YORUMLAR

  1. LG G5 piyasadaki en iyi telefon bence. Bence tek eksiği sanal tuşlar kullanması. tuş takımını alt kısma alsalar hem daha işlevsel olur hemde ekranda yer kaplamaz.

  2. Herkes parmak izi okuyabilen telefonlara bayılıyor güvenlik için telefonu kilitleyebiliyor. Ancak telefondaki uygulamanın parmak izinizi kayıt ettiği ve uluslararası gizli servislerle paylaştığını düşünün veya bununla sizin çalışabilecek kişisel verilere ulaştığını kötü bir durum değil mı? Teknoloji ilerledikçe özel hayat ve gizlilik diye bir şey söz konusu olmayacak..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here