MWC 2017 etkinliğinin yaklaşması ile birlikte internete sızdırılan bilgiler çoğalmaya başladı. Öncelik olarak suya karşı dayanıklılık ve 18:9 oranında ilginç bir ekran ile geleceği söylenen LG G6’nın en son prototip görüntüleri sızdırılmıştı. Son olarak LG G6’nın arkadan görüntüsü çekilerek internete yayıldı.

  LG V20’nin Tıpatıp Aynısı

LG V20 modelinden sonra hızlı bir şekilde çalışmalarını sürdüren firma, LG G6’yı özel kılacak yeniliklere imza atacak gibi görünüyor. Donanımın içine telefonun 150 derece ısıya kadar dayanabilecek bakır borular yerleştiren firma, akıllı telefonu IP67 sertifikası ile suya dayanıklı hale getirecek ve LG G6, bu özellikle birlikte bir ilke imza atacak. 18:9 oranındaki ekran boyutu ile uzun bir yapıya sahip olacak telefonun arkadan görüntüleri verildi.

Arka kamerada LG V20’de kullanılan kameraların aynısı olması kesin olan modelde kameranın altında parmak izi okuyucusuna ve en altta LG G6 logosuna yer verilmektedir. Resimden anlaşıldığı kadarıyla arka tarafı hafif kavisli olan telefonun köşelerinde de o kavisler ihmal edilmemiş olarak gözüküyor. Ekran tarafında QHD+ çözünürlüğünde gelmesi beklenen telefonun Google Asistant ile gelmesi ona dünyada Google Asistant kullanan 3. akıllı telefon unvanını kazandıracak. Siyah parlak bir yüzeye sahip olacak olan LG G6’nın tasarımı metal olacak ve arka kapak çıkmayacak. Dolayısıyla arka kapak çıkmadığı için batarya değiştirilebilir olamayacak.

  LG Q9 One Fiyatı Belli Oldu

  26 Şubat 2017’de Barselona’da Tanıtılıyor

MWC 2017 etkinliğinde 26 Şubat’ta tanıtılacak olan LG G6’nın diğer donanım bileşenleri netlik kazanmış değil. Samsung’un Qualcomm ile işbirliği yapması ve LG’ye ambargo koyması, LG G6’nın Qualcomm Snapdragon 821 ile yetinmesine de sebep olabilir.

4 YORUMLAR

  1. Snop 821 le gelen rezillik derim ben buna,g4 alarak yaptığım zamaninin düşük guclusunu bir daha almam suan kiytiriktak oyunlarda bile kasma yasakaen 810 u kullanan diğer arkadaslarimin cihazlari yag gibi akıyor ki simdide gitmiş 835 varken 821 yapmış samsung bu yıl zirveyi yaşar ne diyim he eger diger üreticilerde 821 le gelirse ki gelmez ozman v20 g6 dan yinede daha mantikli ki pil çıkıp 2. Ci bir ekran da var ki g6 acaba performans olarak v20 bin uzerine ne koya bilecek EVET PERFORMANS BENIM İÇİN ENC ÖNEMLİSİ TAKARIM ARKADASLAR 3000 TL PARA VERIYORUZ EN AZ paramin karsiliginida isterim

    • Snapdragon 821 ile gelmesi, Samsung’un Qualcomm ile işbirliği yaparak LG ve diğer Android rakiplerine ambargo uygulamasından kaynaklanıyor

    • Ulen sanki aldığın telefonla bi iş yapıyorsun da konuşmuşsun. 821 ile 835 arasında ki performans farkını gözle görebileceğini mi sanıyorsun. Bende G4 kullanıyorum 808 in hiç bir sıkıntısını yaşamadım. Yağ gibide akıyor.

      • Ben 808 le sikinti yaşıyorum performansi yertersiz ki evet yeri geldiğinde ayni anda 4 5 isi ayni anda yapiyorum freme dususleri yaşıyorum hele sanal gerçekliğe aşırı sıkıntı yaşıyorum, ki şuan çözünürlüğü yüksek tum oyunlarda fps dususleri beni cok rahatsiz ediyor birde güzel kardeşim şimdi gidip oakdar para veriyoruz performans istemek hakkim degilmi senin kafana gire git irta segmnet cigaz al yeter..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here