LG G6 Stock Rom KDZ Yazılımı İndir

Bu yazımızda tüm LG G6 Stock Rom (kdz) yazılımlarını bulabilirsiniz. Orijinal Stok kdz yazılımlarını LG UP programını kullanarak sürüm düşürme ve sürüm yükseltme yapabilirsiniz. LG G6 modeli Android 7.0 Nougat ile piyasaya sürüldü ve daha sonra Android 8.0 O yazılım güncellemesini’de alacak. LG G6 model numaralarına göre size uygun olan Stock Rom dosyasını aşağıda bulabilirsiniz. Telefon model numarasına göre ve Android sürümüne göre uygun dosyayı indirin.

 • Uyarı 1: .kdz dosyalarını telefon model numarasına göre indirin.
 • Uyarı 2: Bulamadığınız .kdz dosyalarını yorum yaparak bize iletebilirsiniz.

  LG G6 Stock Rom Yükleme Programları

  LG G6 DLL Dosyaları

  LG G6 Avrupa H870

Android 7.0 Nougat

Android 8.0 Oreo

Android 9.0 Pie

  LG G6 Türkiye H870

Android 7.0 Nougat

Android 8.0 Oreo

  LG G6 Ücretsiz Premium Temalar

Android 9.0 Pie

  LG G6 T-Mobile H872TN

Android 7.0 Nougat

Android 8.0 Oreo

  LG G6 T-Mobile H872BK

Android 7.0 Nougat

Android 8.0 Oreo

  LG G6 HongKong H870DS

Android 7.0 Nougat

Android 8.0 Oreo

Android 9.0 Pie

  LG G6 Kanada H873

Android 7.0 Nougat

Android 8.0 Oreo

Android 9.0 Pie

  LG G6 US997

Android 7.0 Nougat

Android 8.0 Oreo

  LG G6 VS988

Android 7.0 Nougat

Android 8.0 Oreo

Android 9.0 Pie

67 YORUMLAR

 1. selam benim Lg ,H873 modeli telefonumda sadece ingiliz ve bir kac dil var telefonumda turkce dil destegi yok bu konuda yardim ede biliceyiniz bir şey varmi?

 2. LG-H870DS modeli (LG G6 64GB Çift SIM) Android 9 Pie için KDZ dosyası link verebilir misiniz? Sitede bulamadım. LG UP ile yükleme yapacağım. (LG Bridge ile 8.0’da cihaz güncel diyor.)

   • Dosyalar eklenmiş, çok teşekkürler. Bir sorum daha var hangisini yükleyeceğiz? ESA mı HKG mı ISR mi? Bunlar ülke isimleri tabi, Global sürüm yok mu?

   • imei.guru sitesinde aşağıdaki bilgiler geldi sadece:

    Model: LGABCD
    Region: ABC
    Latest firmware version: (boş)

    Benim cihazda Program Versiyonu “V20q-DS1-SI” yazıyor. Buradan bir şey çıkar mı?

   • Sizin telefon LG H870DSU olarak kayıtlı ve LG G6+ 128 GB modeli olarak geçiyor. Ülke olarak United Arab Emirates (Birleşik Arap Emirlikleri) kayıtlı ve son güncelleme V20q olarak gözüküyor. Yakında güncelleme verilir.

   • LG UP ve UPPERCUT kullanarak LG G6 H870DS (64GB çift Sim) cihazı Android 9 Pie (HKG sürüm) KDZ ile güncellemeyi başardım. Ancak Refurbish değil Upgrade yaptım çünkü her şeyi sil baştan yüklemek istemedim. denerim bakarım olmazsa Refurbish yaparım. Çok teşekkürler Admin.

   • Rehberde adı göründüğü halde ben ararsam ekranda adı yazıyor aranınca yazmıyor. Kulaklık sesi de Pie da biraz kısıldı. Birkaç Bug var Always-On-Display bazen çalışmıyor Konfor Görünümünü açıp kapayınca çalışıyor vs… OREO’ya birebir eski sürüme geri dönmek için ne yapmam lazım? LG BRİDGE güncelleme kurtar işe yarar mı? Lütfen yardım

   • Sayın Admin ben cihazımın hangi ülke sürümü olduğunu bulamadım. İmei yazınca ABCD yazıyor bölgeye imei.guru’da. Pie “HKG” yükledim ama Oreo dönerken orijinal olması için ne yapabilirim? Taiwan, İran, İndia gibi sürümler var. Sonra LG Bridge üzerinden gelecek güncellemeyi etkiler mi dönülen Oreo sürümü? Yordum sizi biraz teşekkürler.

  • LG H870DS cihazıma Pie KDZ “HKG” olan dosyayı LG UP ile yüklemek isterken %4’te kalıyor ve “SPC code does not match” hatası veriyor. Çözümü var mı yoksa çok kurcalamayıp LG BRIDGE üzerinden gelmesini mi bekleyeyim?

  • Verilen linkten AME versiyon KDZ Oreo indirdim. “Please use latest DLL, LAF Protocol version is not match DLL” hatası verdi. Ne yapmam lazım?

   • LG G6 için Dll dosyasını indirip uygun klasöre taşımanız gerekiyor. Lg dll hatası makalemizde bilgiler mevcut şekilde yer almaktadır

 3. hocam, lg mobile support tool a bağlandım, android 9 a yükselttim, 8 e geri dönmek istiyorum ama şöyle bi yazı çıkıyo cihaz tanırken : Lg mobile support tool upgrades unavailable on this phone. check for upgrades available in lg bridge. rom yüklemek isterden LAF protocol dll bilmem ne hatası alıyorum sebebi nedir?

  • Doğru KDZ dosyasını indirdiğinizden emin olun. LG Mobile Support Tool programı ve programla ilgili tüm dosyaları silip tekrar baştan temiz kurulum yapın.

  • LG G6 Android 7.0 Nougat KDZ dosyasını bulup LG UP programı ile geri dönüş yapabilirsiniz. Sürümünüze uygun olmasına dikkat edin.

   • Çok teşekkürler Admin. Cihazım 64GB ve kutuda G6+ yazmıyor G6 yani. “HKG” olan sürümü LG UP ile yüklersem sorun çıkma ihtimali yüksek mi? LG BRIDGE üzerinden gelmesini beklememi mi önerirsiniz? (Tabiki her işlemde tüm sorumluluk bende ama siz olsanız ne yapardınız?)

   • HKG yani Hong Kong için verilen dosyayı yüklemeyi deneyebilirsiniz. Muhtemelen HKG, ARE yani United Arab Emirates (Birleşik Arap Emirlikleri) kayıtlı telefon modeliyle aynı özellikleri taşıyor. Kesin bir şey söylemek istemiyorum lakin LG G6 H870 TR modeline sahip kullanıcılar, LG G6 H870 EUR modeline gelen Android 9.0 Pie güncellemesini KDZ yükleme yoluyla edinebilmişlerdi. Aynı yöntem sizin telefonunuz için HKG KDZ dosyası olarak da geçerli olabilir.

 4. Kolay gelsin.
  Telefonumun yazılımı 870TR
  Oreo güncellemesini kurdum fakat memnun kalmadım tekrar nougat a dönmeyi planlıyorum.
  Sorum şu; TR cihazlara root atılamadığını biliyorum acaba EUR versiyon kdz kursam bootloader kilidini açabilir miyim?

  • LG G6 modelinize ait olan KDZ dosyasını elinizde bulundurun, farklı KDZ dosyası flashladıktan sonra brick olursa orijinal KDZ dosyasını kullanırsınız.

 5. Selamlar,
  Amerikan Dün 3 tane cihaz geldi,hiç birinde Türkçe dil desteği yok. Nasıl yapabilirim o kadar araştırdım ama yok bi türlü olmadı. Playstore da dolaşan apk kar işe yaramıyor.

  Lg g6 as993
  Lg v20 ls997
  Lg v30 us998

  Serileri bunlar. Türkçe olmazsa cihazlar hiç bir işime yaramayacak çünkü kullanacak kişilerin ingilizce ile hiç alakası yok.

  • 3 model için google play store üzerinden önerebileceğim uygulama MoreLocale uygulaması olabilir. Bu uygulama haricinde farklı yazılım yüklenmesi gerekir

   • google play de ki uygulamaların neredeyse hepsini denedim morelocale,language enabler vs… ancak olmadı. farklı yazılım yükleyelim tamam ama türkçe desteği olan hangi yazılımı yükleyebilirim bunlara. yardımcı olursan cidden çok iyi olacak.

   • LG UP programı kabul ederse uluslararası olan H870 modelinin KDZ dosyasını yüklemeyi deneyin.

   • Lakin bu durum biraz risklidir çünkü yükleme sırasında telefon brick olabilir ve yazılım yüklenmeyebilir.

   • hocam benim modelim h870s miş yaw ben ame sürümü indirmişim yanlış bir şey yaptık heralde bide yukarda yazdığım yanlışla iki yanlış birden yaptım şu an tel açık kullanabiliyorum ama sim kartı okumuyor lütfen yardımcı olun

   • LG G6 H870S modeline ait KDZ dosyası bulup LG UP ile yüklersen sorun giderilir.

  • Sürüm düşürmede oluşan brick hataları soft bricktir ve telefon kolayca kurtarılabilir. Bu sorun, genellikle akıllı telefon için atılan KDZ dosyasının uyumsuzluğundan kaynaklanır.

   • peki kendi kdz romunu atsak bile bazen cihazlar susuyor.özellikle V10 V20 serisi
    firma tarafından kaynaklı bir sorun bu büyük ihtimal.gerçi biz Jtag yaparak uyandırıyoruzda 🙂 buna bir çözüm bulunması lazım bence.sizin görüşleriniz nedir?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here