LG G6 Su Geçirmez Özelliğe Sahip Olacak

1
3936

LG Electronics‘in gelecek nesil akıllı telefon LG G6, su geçirmez bir telefon olarak piyasaya sürülecek. Bir önceki panel ile aynı LCD paneli kullanacak ve bataryaya entegre bir hale gelecek ve suya dayanıklı özelliği eklenecek. Bu yıl satışa sunulan LG G5, akıllı telefonun alt kısmını çıkartılabilir özelliğiyle ile modüler bir yapıya sahipti.

  LG G6 İçin Ürünler Tedarik Ediliyor

Malzeme üreticileri, LG Electronics‘in yeni nesil akıllı telefonu LG G6 için ekran çerçevesine su geçirmez yapıştırıcılar tedarik etmek için yarışıyorlar. Japonya’nın DIC ve Hitachi, ABD 3M ve Almanya’nın Henkel adaylar arasında yer alıyor.

LG Electronics ekran çerçevesinde su geçirmez yapıştırıcı kullanmayı düşünüyor. Akıllı telefona su yalıtımı için USB konnektörü, kulaklık terminali ve kamera camına su geçirmez malzeme’den yapacak. LG Electronics tarafından uygulanacak su geçirmez yapışkan sistemin bant yönteminden daha fazlasını talep ettiği söyleniyor. LG Display‘den LCD panel alan Apple, iPhone 7‘de yapışkanla su geçirmez işlevler uyguladığı da biliniyor.

  LG K10 2019 Modeli Geliyor!

  LG V34 Suya  Dayanıklı

LG Electronics, Japonya’da geçen ay ortasında su geçirmez özellikli bir model olan LG V34‘ü piyasaya sürdü. V34, Japonya’ya özgü LG V20 modelidir. LGV34’de ekran boyutu 5,7 inçten 5,2 inç’e düşürüldü.

891413_20161202135648_041_0002

LG Electronics yetkilisi, “Japonya iklimi nemli yağışlı ve sıcak bahar kültüründen dolayı geliştirildiğini ve su geçirmez telefonların talebinin yüksek olduğunu” söyledi.

1 YORUM

  1. Lg yi cok seviyorum g4 kullanicisiyim,cok iyi ama batarya konusunda artik biseyler yapması lazim, ben artık bin tl ler verip gunde 2 yada 3 kez sarj a takmaktan bıkmış bir kullaniciyim ins adam gibi bir bataryabile gelir en az 4000mah olmasi lazim bataryanin en kötü haliyle ozmanda bataryayi degistirme gibi extra islere gerek kalmaz bi tek gece sarza takariz kafi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here