LG mobil sektörde G serisi akıllı telefonları ile kullanıcıların beğenisini toplamayı başardı. Geçtiğimiz şubat ayında düzenlenen MWC 2016 etkinliğinde, son amiral gemisi LG G5‘i modüler tasarımı ile kullanıcıların beğenisine sunan LG, yeni amiral gemisi için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

LG tasarım konusunda diğer firmalara göre sıra dışı tasarımlar ile karşımıza çıkıyor. LG G4‘de kullanılan deri arka kapak ve LG G5 ile hayatımıza giren modüler yapı ile kullanıcıları şaşırtmaya ve mobil sektöre yenilikler katmaya devem ediyor. Böyle sıra dışı tasarımları yeni amiral gemisi LG G6 ile devam edeceğe benziyor. mobile-world-congress-2017

  LG Electronics'in "Akıllı Fabrika" nın ilk başarısı

LG G6 Tanıtım Tarihi

LG’nin yeni amiral gemisi G6 önümüzde ki yıl Şubat ayında Barcelona‘da düzenlenecek MWC 2017 etkinliğinde tanıtılacağı kesinleşti. Ocak sonu olan CES furarında LG muhtemelen orta segment akıllı telefonlarının tanıtımını yapacak. Daha sonra Şubat ayında MWC fuarında Yeni amiral gemisi LG G6 tanıtımını yapacak.

Geçtiğimiz eylül ayında san francisco’da tanıtımı yapılan LG V20’nin ülkemizde satışa sunulacağı tarih’de kesinleşmişti. LG V20 satış tarihi ve fiyatı hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. telefon alınmaz bunlardan g4 aldık pişman ettiler kronik sorunlu telefonun önce anakartını değiştirdiler sonra ghost screenden dolayı kasa ve ekran değişecek dediler kabul etmedim değişim için 3 aydır peşlerinde koşuyoruz sakın almayın kardeşim değişim olmaz ise üst model ile mahkemeye vericem bunları.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here