LG G7, Judy Kod Adı ile Geliyor!

1
1111

Amiral gemisi modeller için hazırlık yapan firmalardan biri olan LG, kendi amiralini farklı bir konseptte tanıtacak. Birçok firma, amiral gemisi modelleri için MWC 2018 etkinliğine hazırlanırken LG firmasında bu hazırlık daha ileriki tarihlere yapılıyor. Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız makalemizde belirttiğimiz gibi LG firması, yeni amiral gemisi modelini MWC 2018 etkinliğinde tanıtmayacak. Firmanın CEO‘su tarafından istenilen baştan tasarım değişikliği, yeni amiralin tanıtımının ileriki tarihlere kaldığını önceden hissettirmişti. Yeni amiral gemisinin tanıtım tarihi ile ilgili bilgiler sızdıktan birkaç gün sonra kod adı da sızdırıldı. Şu an için LG G7 olarak bildiğimiz yeni amiral gemisi, Judy kod adıyla ortaya çıktı.

Yeni Amiral Gemisi, Judy Kod Adı ile Gelecek

Firmanın yeni amiral gemisi ile ilgili sızıntılar son olarak tanıtım tarihi ile ilgili iken akıllı telefonun kod adı da ortaya çıktı. Şu an için birçok kişinin LG G7 olarak anımsadığı amiral gemisi, Judy kod adı ile geliyor. Bazı kaynaklarda “LG G7, Judy kod adı ile geliyor.“denilirken bazı kaynaklarda ise LG Judy olarak bahsediliyor. Firmanın almış olduğu kararlarla birlikte artık fuarlarda yeni amiral gemisi tanıtımları yapılmayacak. Bu kararlara ek olarak LG firması, yeni amiral gemisine LG G7 adıyla devam etmeyecek, başka bir seri ile bu furyayı devam ettirecek. Son sızıntılarda LG G7 yerine LG Icon gibi isimler ortaya çıkmıştı. Bu isimlerin haricinde başka isimleri de çıkan yeni amiralin tam adı henüz bilinmiyor.

  Google PhotoScan Yayımlandı! Yeni Nesil Fotoğraf Tarama Uygulaması

Henüz tam adı bilinmeyen yeni amiral gemisi şu an için LG G7 olarak konuşuluyor. Firmanın baştan aşağı tasarım değişikliği uygulaması, fuarlarda akıllı telefon tanıtmama kararı alması ve amiral gemisi serisinde isim değişikliğine gitmesi firmada olağanüstü bir değişikliğe gidildiğine işaret ediyor. Daha önceki yazılarda bahsettiğimiz gibi yeni amiral gemisi için tanıtım tarihi Haziran ayı olarak belirtildi. Bu tanıtımın gecikmesinin nedeni olarak geçen sene LG G6 modelinin Galaxy S8 modelleriyle birlikte aynı anda tanıtılarak firmayı zarara uğratması oldu. Güney Koreli firma, aldığı kararlar neticesinde tıpkı Apple firması gibi tanıtımlarını tek başına lanse edecek.

1 YORUM

  1. LG olayı çok yanlış anlamış…
    şirketi zarara sokan, s8’in g6 ile aynı anda çıkması değili g4 g5 serilerine yeteri kadar (hatta hiç bile denilebilir) özen (güncelleme vermek gibi) göstermediği için artık millet lg’ye sıcak bakmıyor. Bunun yanında artık türkiyede lg için avea gibi gsm operatörlerinden daha pahalıya alınıyor. Başka marketlerde yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here