Yeni amiral gemisi LG G7 modeliyle ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. Yeni amiralle ilgili son olarak kod adı Judy olarak yabancı kaynaklarda sızdırılmıştı. Amiral gemisiyle ilgili yeni sızıntıca model numarası yer alıyor. Yeni bilgilerle birlikte LG G7 model numarası sızdırılmış oldu. Sızdırılan haberde bulunan model numarasının LG G7 ile isim benzerliğinin olması kafaları karıştırıyor.

LG G7 Model Numarası = G710

Yeni amiral gemisi model LG G7 ile ilgili yeni bilgi sızdırıldı. Yeni bilgide LG G7 model numarası sızdırıldı. Sızdırılan model numarasının LG G7 ile isim ilişkisi olması ise kafaları karıştırmaya başladı. Firma, daha önce yaptığı açıklamalarda LG G7 ismi yerine başka isim kullanılacağı söylendi. Model numarasının G710 olması ise yeni amiralin isminin LG G7 olacağını çağrıştırıyor. Öte yandan 2017 yılı amiral gemisi LG G6 modeli de G600 model numarasıyla ortaya çıkmıştı. Model numarasıyla amiral gemisi LG G6’nın isim ilişkisi olması “yeni amiralin ismi neden LG G7 olmasın.” dedirtiyor. Eski bilgilere bakıldığında LG G7 modelinin LG G7 ve LG G7+ şeklinde değil, LG Icon ve LG Icon+ şeklinde tanıtılacağı söyleniyor.

  LG Resmi Web Sitesinde LG X Venture Görüntülendi.

Firmanın yeni amiral gemisi LG G7, teknik özellikleriyle büyüleyecek gibi bir görüntü veriyor. Akıllı telefonun ekranı MLCD+ ekran teknolojisi ile gelecek. Yeni bir panel bu MLCD+ sayesinde ekran parlaklığı 800 nit yüksekliğin üstünde olabilecek ve bu yüksek değere rağmen %35 güç tasarrufu sağlayacak. Yonga setinin Qualcomm Snapdragon 845 olacağı kesin olan modelin 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı ile gelecek. Akıllı telefon piyasaya Android 8.0 Oreo güncellemesiyle sunulacak. Kamera tarafında 4 lens ile gelmesi beklenen modelin arka kamerasında AI teknolojisine yer vermesi bekleniyor.

Akıllı telefonun tanıtım tarihiyle ilgili net bir bilgi olmasa da MWC 2018 etkinliğinde tanıtılmayacağı kesinlikle biliniyor. Sızdırılan eski bilgilere bakıldığında telefonun Haziran ayında tanıtılacağı biliniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here