LG G7 ThinQ Avrupa Android Pie güncellemesi Avrupa’nın birçok ülkesinde dağıtılmaya başlandı. Belirtilen akıllı telefona dağıtılan güncellemeyle birlikte Avrupa kullanıcıları yeni işletim sistemine kavuşmuş oldu.

LG G7 ThinQ Avrupa Android Pie Güncellemesi

LG G7 Avrupa modeli için sağlanan yeni güncellemeyle birlikte Android 9.0 işletim sistemi kullanıcılara sunuldu. Model numarası LMG710EM olarak geçen akıllı telefon için sunulan güncellemenin versiyonu ise V20b olarak geliyor.

 • Android sürümü: 9.0 Pie
 • Yazılım Sürümü: LMG710EM20b
 • Kernel Sürüm: 4.9.112
 • Yapım Numarası: PQK1.181105.001
 • Güvenlik Yaması: 01.05.2019
 • Ana Bant Sürümü: MPSS.AT.4.0.c2. 9-00061-SDM845_GEN_PACK-1
 • Dosya Boyutu: 1.4 GB (OTA)
 • KDZ Dosyası: G710EM20b_00_OPEN_EU_OP_0508.kdz

 

LG G7 ThinQ Android 9.0 Pie Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Yapılan yeni güncelleme OTA üzerinden sunuldu. Bu yöntemle güncelleme yapmak için telefonda Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncelleştirmesi adımlarını takip edin.

Bu işlemle güncellemeye kavuşamayanlar, bilgisayar üzerinden LG Bridgeprogramıyla deneyebilirsiniz. Bu program ile hem güncelleme hem de yedekleme yapabilirsiniz. Programla ilgili tüm bilgiler için buraya tıklayın.

  LG V10 Android 6.0.1 Güncellemesi Geliyor!

İki aşamada da güncelleyemeyenler, son olarak manuel yükleme programı olan LG UP ile kendileri güncellemeyi yapabilir. Bu programla verilen güncellemenin KDZ dosyası kullanılarak akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz. Programa ait tüm dosyalar ve bilgiler için buraya tıklayın.

Güncellemeyi yapmadan önce;

 1. Güncellemeyi Wi-Fi ağı ile yapmaya özen gösterin. Telefonda Mobil Veri ile yapılan güncellemeler, paket aşımına neden olup faturaya yansıyabilir.
 2. Telefonunuzu güncellemeden önce şarj seviyesinin en az %50 olmasına gösterin.
 3. Güncellemeyi yaptıktan sonra stabil bir kullanım için hard reset atınız. Bu yöntem ile ilgili bilgi almak için buraya tıklayın.

NOT = LG G7 ThinQ Avrupa modelleri için dağıtılmış yeni güncellemeyi LG G7 ThinQ Türkiye kullanıcıları, dağıtılan güncellemenin KDZ dosyasını kullanarak kendi akıllı telefonlarına yükleyebilirler.

20 YORUMLAR

 1. Merhabalar,

  LG Bridge ile güncellemi varmı? diye kontrol ettiğimde güncelleme geldi. Hayırlı olsun 3.2GB
  Version V20c-TUR-XX, ve Android gübvenlik yama düzeyi 1 Temmuz 2019 oldu. Diger Software bilgileri bu başlıktaki en alt resimdekilerin aynısıdır.

 2. G7 ye fransa pie open eu kdz yükledim hd+görüşme gitti alman kdz yüklemek istediğimde lgup da kdz seçilen yerler aktif olmuyor farklı varyasyon kdz dosyasını lgup la nasıl yüklerim

 3. G7 ye fransa open eu kdz yükledim hd+arama gitti alman kdz dosyasını yüklemek istediğimde lgup da dosyayı seçtiğimiz bölüm çıkmıyor farklı varyant kdz dosyasını nasıl yüklerim

 4. Lg g7 kullanıyorum güncelle gelmediği için lg up ile kendimiz yapabilmemiz için bir video benzeri paylaşım yapabilir misiniz!

 5. türkiye Europe version değil mi? kardeşim bu nasıl iş, bari bu ay versinler artık türkiye için de.
  Android sürümü değişecek hala biz önceki sürümü bekliyoruz ayrıca launcher da neredeyse hiç değişiklik yok !!

   • Kardeş bu kdz dosyada sıkıntımı var inmiyor bi türlü bi bakarmısın linke dün gece uğraştım yarıya gelio sonra iptal oluyo bugün indi ama 1.4 olması gerekirken 2.5 gbyta çıktı hala inio bi anormallikmi var acaba başka link yokmu

   • OTA yani telefona gelen 1.4 GB boyutundadır. KDZ dosyaları biraz daha yüksek kapasiteye sahip olabiliyor çünkü telefonun işletim sistemi sıfırdan yükleniyor. Link yenilenmiştir.

   • Güncelleme bugün TR cihazıma geldi. Hiç bir fark yok saçma sapan bir güncelleme.
    Zaten çok geç geldi. LG önemsemiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here