LG G7 ThinQ EUR Modelleri İlk Güncellemesini Aldı

2
369

G serisinin yeni amiral gemisi modeli LG G7 ThinQ EUR modeller ile ilgili ilk güncelleme yayımlandı. Güney Koreli firmanın efsanevi akıllı telefonlarından biri olan G7 ThinQ modeli için Avrupa’da güncelleme dağıtımı gerçekleştirildi. Yeni güncellemeyle birlikte akıllı telefonda ufak iyileştirmeler yapıldı.

LG G7 ThinQ EUR V10b Yazılım Güncellemesi

Yeni amiral gemisi ile ilgili ilk güncellemesini yayımlayan Güney Koreli firma, akıllı telefonu için V10b yazılım güncellemesini dağıttı. Son zamanlarda güncelleme politikasını oldukça geliştiren ve hızlandıran firma, güncellemeyi OTA yoluyla kullanıcılarına sundu. Bu güncellemeyle birlikte LG G7 ThinQ modelinin güvenlik açıkları kapatılmış oldu ve ufak iyileştirmeleri yapıldı.

 • Android sürümü: 8.0 Oreo
 • Yazılım Sürümü: LMG710EM10b
 • Kernel Sürüm:  3.18.71
 • Yapım Numarası: OPR1.170623.032
 • Güvenlik Yaması: 01.06.2018
 • Ana Bant Sürümü: MPSS.TH.2.0.c3.1-00024-M8996FAAAANAZM-1.1 42344.1.143233.1
 • Dosya Boyutu:
 • KDZ Dosyası: LMG710EM10b_00_OPEN_EU_OP_0423.kdz

LG G7 ThinQ EUR V10b Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Yeni gelen güncellemeyi yapmak isteyen kullanıcıların OTA yolunu kontrol etmeleri gerekmektedir. Bunun için akıllı telefonun Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncellemesi adımlarını takip etmeleri gerekmektedir.

  [LS992] LG G5 Sprint Android 7.0 Nougat Güncellemesi

OTA yolundan güncellemeye ulaşamayan kullanıcıların LG Bridge programıyla bilgisayardan güncellemeyi yapma ihtimalleri bulunmaktadır. Bunun için LG Bridge ve telefonun sürücülerini bilgisayara indirmek için buraya tıklayın.

İki aşamada da güncellemeyi yapamayanlar için son alternatif yöntem LG UP ile KDZ yoluyla güncelleme yapmaktır. Bunun için LG Bridge programında olduğu gibi programı, KDZ dosyasını ve sürücüleri indirmeniz gerekmektedir. Gerekli dosyaları indirmek için buraya tıklayın.

Güncellemeyi yapmadan önce;

 1. Akıllı telefonunuzun şarj seviyesinin en az %50 olmasına özen gösterin.
 2. Akıllı telefonunuzda yapacağınız güncellemelerde Wi-Fi ya da Mobil Veri ağını kontrol edin. Mobil Veri ile yapılacak güncellemelerde telefon faturasın ek ücretlendirme gelebilir.
 3. Telefon için gelen güncellemeyi yaptıktan sonra stabil bir performans için güncelleme sonrası hard reset atın. Telefona nasıl hard reset atılacağını öğrenmek için buraya tıklayın.

2 YORUMLAR

  • Servisten aldığımız bilgilere göre Türkiye’ye Temmuz ayının ilk ve 2.haftası girmesi planlanıyor. Bu sadece aldığımız bir duyumdur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here