LG G7 ThinQ modeli, firmanın sağlamış olduğu yeni güncellemeyle Android 9.0 Pie işletim sistemine kavuştu. Yeni işletim sistemiyle birlikte daha hızlı ve daha performanslı olan akıllı telefonun kamerası konusunda AI çalışmaları iyileştirildi. Buna rağmen bazı kullanıcılar, GCam uygulamasının stock kamera arayüzünden daha faydalı olduğunu belirtiyor. Bununla ilgili olarak LG G7 ThinQ GCam uygulamasının nasıl yüklendiğini sizler için derledik. Bu rehberimizde bahsi geçen akıllı telefon modelinin hem Android Oreo hem de Android Pie işletim sistemi destekli linklerini sizler için sunacağız.

LG G7 ThinQ Google Kamera Uygulaması Yükleme

Akıllı telefonlarına bu uygulamayı yüklemek isteyenler, aşağıda verilecek olan link yardımıyla kolaylıkla indirebilecek ve telefonuna yükleyip kullanım deneyimini yaşayabilecek. İndirmiş olduğunuz kamera uygulaması, telefonunuzda yer alan kamera uygulamasına hiçbir şekilde zarar vermeyecektir. Kameranın çalışma prensibi, Play Store üzerinde yüklü olan birçok kamera uygulaması gibi işlemektedir.

  İkinci El Telefon Alırken, Artık İki Kere Düşünmeniz Gerekecek

NOT = Verilecek olan dosyaların geçerliliği hangi işletim sistemi için olarak belirtilecek. Akıllı telefonunuzun işletim sistemine uygun APK dosyasını indirip kurmaya özen gösterin.

Uygulamanın bizlere sunduğu sağlam arayüz ve gelişmiş performansı ile birlikte stock kamera özelliğinin daha üstünde bir kalite sağlıyor. Böylelikle birçok kullanıcı, çektikleri fotoğraflardan en az bir kat daha iyi performans kalitesi alacak.

Android 8.0 Oreo

LG G7 ThinQ Android 8.0 Oreo kullanan kullanıcıların Google Kamera indirmek için buraya tıklayarak dosyaya ulaşabilir.

Çalışmayan özellikler;

  • Gece modu özelliği çalışmıyor
  • Geniş açı kamera özelliği aktif

Android 9.0 Pie

LG G7 ThinQ Android 9.0 Pie işletim sistemini kullananlar, Google Kamera indirmek için buraya tıklayarak dosyaya ulaşabilir.

Çalışmayan özellikler;

  • Gece modu özelliği çalışıyor
  • Geniş açı kamera özelliği pasif

Google Kamera (GCam) Çekilmiş Örnek Fotoğraflar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here