LG G7 ThinQ amiral gemisi modeline ait çift arka kamera ve parmak izi okuyucunun olduğu tasarım görseli. Kaynak: Mashable

Dağıtılan yeni güncelleme ile birlikte LG G7 ThinQ Kanada modellerine de Ekim ayı güvenlik güncellemesi verildi. İlk olarak Güney Kore üzerinde dağıtılan güvenlik güncellemesi listesine amiral gemisi modelin Kanada versiyonlarına da güncelleme dağıtımı gerçekleştirilmiş oldu.

LG G7 ThinQ Kanada Modelleri V10i Güncellemesi Aldı

Yapılan güvenlik güncelleme dağıtımına bakıldığında G7 ThinQ Kanada modellerine güvenlik güncellemesi verildi. Yeni güvenlik güncellemesiyle birlikte bu modele sahip olanlar, firmanın sağladığı yazılım ile Ekim ayı Android Güvenlik Yaması güncellemesine sahip oldu. Önceki yazılımı V10e olan modellerin Avrupa modellerine göre yazılımda bir adım öne geçtiği görülüyor. Firma, aynı güvenlik güncellemesini LG G7 ThinQ Avrupa modelleri için V10k yazılım versiyonu ile Eylül ayı güvenlik güncellemesi olarak sağlamıştı.

 • Android sürümü: 8.0 Oreo
 • Yazılım Sürümü: LMG710EM10k
 • Kernel Sürüm:  4.9.65
 • Yapım Numarası: OPR1.170623.032
 • Güvenlik Yaması: 01.10.2018
 • Ana Bant Sürümü: MPSS.AT.4.0.c2.9-00045-SDM845_GEN_PACK-1
 • Dosya Boyutu:
 • KDZ Dosyası:
LG G7 ThinQ modeline ait çentikli ekran tasarım görseli. Kaynak: The Droid Guy

LG G7 ThinQ Kanada Güvenlik Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Sağlanan yeni güncellemeyi yapmak isteyen kullanıcılar, akıllı telefon üzerinden güncellemeyi yapabilir. Bu güncelleme yöntemi için
Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncellemesi adımlarını takip ederek OTA yoluyla güncellemeyi gerçekleştirebilir.

  LG G7 ThinQ T-Mobile Ocak Güncellemesi Yayımlandı

Bu yöntem ile güncellemeye henüz ulaşamayanlar, bilgisayar yoluyla firmanın sağladığı LG Bridge programı ile kontrol edebilir. Bu programla gerekli tüm bilgiler için buraya tıklayın.

İki yöntemde de başarılı olamayanlar için son alternatif LG UP programıdır. Bu program ile KDZ dosyası kullanılarak yeni güncelleme manuel yöntem ile yüklenebilir. Programla gerekli tüm bilgiler için buraya tıklayın.

Güncellemeyi yapmadan önce;

 1. Güncellemeyi Wi-Fi ağı ile yapmaya özen gösterin. Akıllı telefonda Mobil Veri ile yapılan güncellemelerde paket aşımı olup faturaya yansıyabilir.
 2. Güncellemeyi yapmadan önce şarj seviyesine dikkat edin. Akıllı telefonunuzun şarj seviyesinin en az %50 olmasına özen gösterin.
 3. Güncelleme sonrası stabil bir kullanım için hard reset atmaya özen gösterin. Bu yöntemi akıllı telefonda gerçekleştirmek için buraya tıklayın. Bu yöntemi akıllı telefonunuza uyguladığınızda veriler tamamen silinir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here