LG G7 ThinQ Kasım Ayı Güncellemesi Başladı

3
525

Akıllı telefon modelleri için güncelleme dağıtımlarına devam eden LG firması, yeni bir güncellemeyi daha LG G7 ThinQ modeli için yayınladı. Yayınlanan yeni güncellemeyle birlikte LG G7 ThinQ Kasım ayı güvenlik güncellemesi dağıtılmış oldu.

LG G7 ThinQ Kasım Ayı Güvenlik Güncellemesi

LG G7 ThinQ Avrupa modeli için dağıtılan yeni güncelleme, güvenlik üzerine verilen bir yazılım oluyor. Bu yeni güvenlik yazılımı ile birlikte akıllı telefon modeline sahip kullanıcılar, Kasım ayı güvenlik yamasına kavuştu. Avrupa bölgesinde farklı olarak dağıtılan güncellemeden birkaç model için V20e versiyonu ile dağıtım gerçekleşirken çoğu model için V20k versiyonu ile dağıtım yapıldı. Bu dağıtımla birlikte kullanıcılar, Android Güvenlik Yaması üzerinde 1 Kasım 2019 tarihli yeni güvenlik yazılımına sahip oldu.

 • Android sürümü: 9.0 Pie
 • Yazılım Sürümü: LMG710EM20e
 • Kernel Sürüm: 4.9.112
 • Yapım Numarası: PQK1.181105.001
 • Güvenlik Yaması: 01.11.2019
 • Ana Bant Sürümü: MPSS.AT.4.0.c2. 9-00061-SDM845_GEN_PACK-1
 • Dosya Boyutu: 171.5 MB (OTA)
 • KDZ Dosyası:  G710EM20e_00_1114.kdz

LG G7 ThinQ Eylül Ayı Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Yapılan yeni güncelleme OTA üzerinden sunuldu. Bu yöntemle güncelleme yapmak için telefonda Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncelleştirmesi adımlarını takip edin.

  LG G6 Android Oreo Beta Sürümü Kullanıma Sunuldu

Bu işlemle güncellemeye kavuşamayanlar, bilgisayar üzerinden LG Bridge programıyla deneyebilirsiniz. Bu program ile hem güncelleme hem de yedekleme yapabilirsiniz. Programla ilgili tüm bilgiler için buraya tıklayın.

İki aşamada da güncellemeyi yapamayanlar, son olarak manuel yükleme programı olan LG UP ile kendileri güncellemeyi yapabilir. Bu programla verilen güncellemenin KDZ dosyası kullanılarak akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz. Programa ait tüm dosyalar ve bilgiler için buraya tıklayın.

Güncellemeyi yapmadan önce;

 1. Güncellemeyi Wi-Fi ağı ile yapmaya özen gösterin. Telefonda Mobil Veri ile yapılan güncellemeler, paket aşımına neden olup faturaya yansıyabilir.
 2. Telefonunuzu güncellemeden önce şarj seviyesinin en az %50 olmasına gösterin.
 3. Güncellemeyi yaptıktan sonra stabil bir kullanım için hard reset atınız. Bu yöntem ile ilgili bilgi almak için buraya tıklayın.

3 YORUMLAR

 1. KDZ dosyasını indirip LGUP ile yüklemeyi denedim. “LGUP can’t load the model…” şeklinde bir uyarı veriyor.
  Acaba telefonumda türkiye yazılımı yüklü olduğu için mi böyle?
  LG Flash Tool ile de denedim. O da telefon zaten güncel diyor. Yüklemenin başka bir yolu yok mu acaba?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here