LG G7 ThinQ Mart Ayı Güvenlik Güncellemesi Başladı

9
832

Yeni güncellemeyle birlikte LG G7 ThinQ Mart ayı güncelleme dağıtımı gerçekleştiriliyor. Amiral gemisi için aylık olarak gerçekleştirilen güvenlik güncellemesi, şu an için Avrupa bölgesindeki modellere dağıtılıyor.

LG G7 ThinQ Mart Ayı Güvenlik Güncellemesi

LG G7 ThinQ Avrupa modelleri için dağıtılan yeni güncelleme, güvenlik üzerine verilen bir yazılım oluyor. Bu yeni güvenlik yazılımı ile birlikte akıllı telefon modeline sahip kullanıcılar, Mart ayı güvenlik yamasına kavuştu. Bu güvenlik yamasıyla birlikte VoWifi dediğimiz özellik için de optimize yama, güncelleme içinde bulunarak sağlandı.

 

 • Android sürümü: 9.0 Pie
 • Yazılım Sürümü: LMG710EM20n
 • Kernel Sürüm: 4.9.112
 • Yapım Numarası: PQK1.181105.001
 • Güvenlik Yaması: 01.03.2020
 • Ana Bant Sürümü: MPSS.AT.4.0.c2. 9-00061-SDM845_GEN_PACK-1
 • Dosya Boyutu:670 MB (OTA)
 • KDZ Dosyası: G710EM20j_00_OPEN_EU_OP_0319.kdz

LG G7 ThinQ Yeni Güvenlik Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Yapılan yeni güncelleme OTA üzerinden sunuldu. Bu yöntemle güncelleme yapmak için telefonda Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncelleştirmesi adımlarını takip edin.

  LG V20 Bang & Olufsen Kulaklık ile Geliyor

Bu işlemle güncellemeye kavuşamayanlar, bilgisayar üzerinden LG Bridge programıyla deneyebilirsiniz. Bu program ile hem güncelleme hem de yedekleme yapabilirsiniz. Programla ilgili tüm bilgiler için buraya tıklayın.

İki aşamada da güncellemeyi yapamayanlar, son olarak manuel yükleme programı olan LG UP ile kendileri güncellemeyi yapabilir. Bu programla verilen güncellemenin KDZ dosyası kullanılarak akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz. Programa ait tüm dosyalar ve bilgiler için buraya tıklayın.

Güncellemeyi yapmadan önce;

 1. Güncellemeyi Wi-Fi ağı ile yapmaya özen gösterin. Telefonda Mobil Veri ile yapılan güncellemeler, paket aşımına neden olup faturaya yansıyabilir.
 2. Telefonunuzu güncellemeden önce şarj seviyesinin en az %50 olmasına gösterin.
 3. Güncellemeyi yaptıktan sonra stabil bir kullanım için hard reset atınız. Bu yöntem ile ilgili bilgi almak için buraya tıklayın.

9 YORUMLAR

 1. Ahmet bey merhaba. Telefona avrupa romlarını bekliyoruz. Ancak hem ota hem d ebrigde yolutla güncelleme gelmiyor. Mesela fransa romu yüklü. Update gelmiş ancak otaya vrya bridgeye düşmüyor .bunun sebebi nedir

  • Merhaba, eğer telefonunuz TR modeli ise yüklediğiniz sistem de Fransya üzerine kayıtlıysa telefonunuza Fransa üzerine gelen güncellemeler gönderilmez aksine TR modeline verilecek güncellemeler gönderilir. Dolayısıyla Fransa üzerine gelen güncellemeleri yapabilmek için hep LG UP kullanmanız gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here