Android 9 PIE

Yeni yayımlanan haberlerde yer alan bilgiye göre LG G7 ThinQ Güney Kore modellerine güncelleme dağıtılıyor. Bu güncellemenin detaylarına inildiğinde LG G7 ThinQ Pie Beta yazılımı olduğu görülüyor.

LG G7 ThinQ Oreo Beta Güncellemesi Başladı

Yapılan güncelleme dağıtımıyla birlikte hızlı politika izlediğini gösteren Güney Koreli firma, LG G7 ThinQ Android Pie Beta yazılımını Güney Kore modelleri için sundu. Firmanın özellikle yeni çıkarmış olduğu ve Android One platformunda yer alan LG G7 One modeli için Aralık 2018 tarihinde tam sürümü dağıtacağı haberinden sonra LG G7 ThinQ modeli için de harekete geçilmiş oldu.

LG G7 ThinQ modelleri bulunmaktadır.

Yeni yazılımın versiyonuna bakıldığında amiral gemisi modeli için firmanın sunduğu Beta güncelleme versiyonu da hazır. Bu versiyona bakıldığında LMG710N-V18b-KOR-XX-NOV-07-2018+0 kodunda Android Pie Beta güncellemesini sunduğu anlaşılıyor. Şu an için test aşamalarını devam ettiren LG firmasının sadece Güney Kore modelleri için bu güncellemeyi dağıttığı söyleniyor.

  LG V30 Güney Kore Mayıs Ayı Güncellemesi Dağıtıldı!

Firmanın diğer modellerinden ilk olarak U.K (United Kingdom) bölgesine ait modelleri için çalışmaların daha sonradan başlayacağı belirtiliyor. Ayrıca bu Android Pie güncellemesinin 2019 yılının ilk çeyreğinde Avrupa modellerine sunulacağı tahmin ediliyor.

Android Pie Beta güncellemesiyle ilgili çalışmalarını tamamlamaya çalışan LG, bu yeni yazılımın test aşamasını bitirdikten sonra LMG710N modellerine Pie güncellemesini V20a yazılım versiyonu ile OTA üzerinden sunacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here