LG G7 ThinQ Renk Seçenekleri Belli Oldu!

2
1190

Tanıtım tarihine çok az bir süre kalan LG G7 ThinQ modelinin renk seçenekleri sızdırıldı. Yeni akıllı telefon modelinin sızdırılan görselindeki renk cümbüşü, gözleri oldukça büyülüyor. LG G7 ThinQ renk seçeneklerinin sızdırılmasıyla birlikte akıllı telefonun birçok yönü tamamlandı. Görselde yer alan amiral gemisi modelin ön yüzünün göründüğü kısımdaki duvar kağıdı ise gözlerden kaçmıyor. Bu detayı önceki amiralleri LG G6 ve LG V30 modelinde yansıtan firma, yeni amirali LG G7 ThinQ için de kullanıyor.

LG G7 ThinQ Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı

LG G7 ThinQ renk seçeneklerinin belli olmasıyla birlikte akıllı telefonun bir çok yönü sızdırılmış oldu. Yeni amiral gemisinde yer alacak standart Siyah ve Beyaz renk seçeneklerine ek olarak yeni renkler de gelecek. Akıllı telefonun son sızdırılan haberinde AnTuTu skoru yayınlanmıştı. Son olarak akıllı telefonun satışa sunulacağı ve lansmanda yer alacağı renk seçenekleri de belli oldu. Yeni amiral gemisi model LG G7 ThinQ, bizlere “Auora Black”, “Morrocan Blue”, “Platinum Gray” ve “Raspberry Rose” renk seçeneklerini de sunacak. Daha önce LG G6 ve LG V30 modellerinde bu renk seçeneklerini sunan firma, yeni amiralinde daha hızlı davranmak istiyor. Diğer amirallerinde “Morrocan Blue” ve “Raspberry Rose” renk seçeneklerini sonradan sunmuştu. Bu kez ağırdan almak istemeyen firma, yeni amiralinde bu renk seçeneklerini de tanıtıp hemen satışa sunacak.

  LG, V40 Modelini Yeni iPhone Modellerinden Sonra Tanıtacak!

 

İlk görsel üzerinde çok dikkatli bakıldığında belli olan detaylardan ilki 4 buton oluyor. LG G7 ThinQ modelinde yer alan 4 butondan sağda yer alan güç tuşu olurken solda yer alan ve bitişik duran ikili butonlar ses açma-kapama tuşları oluyor. Yine sol tarafta yer alan 4.buton ise akıllı telefonun AI asistan oluyor. Bu AI asistan ile birlikte özellikle kamera tarafında iyi işler yapılabilecek. LG V30s ThinQ ve LG V30s+ ThinQ modelleriyle hayatımıza giren bu yazılım, adından da anlaşılacağı gibi LG G7 ThinQ modelinde de yer alacak.

AI yazılımı ile birlikte kamera tarafında çok iyi işler yapabilecek olan LG G7 ThinQ, çekimlerde nesnelerin isimlerini tek tek bize söyleyebilecek. Yemek modunda nesneleri ayırt edebilecek, insan modunda yüzü algılayabilecek ve daha nice işler gerçekleştirebilecek. Oldukça etkili olacak olan bu özellikle beraber gelecek olan G7 ThinQ, son karara göre Nisan ayının son haftası tanıtılıp Mayıs ayının 2.haftası satışa sunulacak.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here