LG G7 ThinQ T-Mobile modeli için dağıtılan yeni güncellemeyle birlikte amiral gemisi akıllı telefon modeli için güvenlik paketi yayımlandı. Yayımlanan bu güncellemenin büyük bir çoğunluğu güvenlik içerirken bu güvenliğin yanı sıra performans ve iyileştirme de yapıldığı belirtilenler arasında yer alıyor.

LG G7 ThinQ T-Mobile V10k Güvenlik Güncellemesi

Yayımlanan LG G7 ThinQ Amerika modeli için verilen güncellemede Eylül ayı güvenlik paketi yer alıyor. Bu paket LG G7 G710TM modeli için dağıtıldı ve kuruluma hazır hale getirildi. Sistem üzerinden verilen güncellemeyle birlikte akıllı telefon modelinde birkaç yenilik yapıldığı da kullanıcılar tarafından belirtiliyor.

 • Android sürümü: 8.0 Oreo
 • Yazılım Sürümü: LMG710TM10k
 • Kernel Sürüm:  4.9.65
 • Yapım Numarası: OPR1.170623.032
 • Güvenlik Yaması: 01.07.2018
 • Ana Bant Sürümü: MPSS.AT.4.0.c2.9-00045-SDM845_GEN_PACK-1
 • Dosya Boyutu:
 • KDZ Dosyası: G710TM10k_00_TMO_US_OP_0914.kdz

Güvenlik Güncellemesi İle Gelen Yenilikler

 1. Akıllı telefon modeli LG G7 G710TM için V10k versiyonu dağıtıldı.
 2. Dağıtılan bu güncellemeyle birlikte akıllı telefon modeli 1 Eylül 2018 tarihli Android Güvenlik Yaması güncellemesi almış oldu.
 3. Bu güncellemenin ana unsuru güvenlik haricinde performans ve batarya iyileştirmeleri yapıldı.
 4. Akıllı telefonun video bölümü için HDR10 desteği ve yüksek seste kayıt yapılan Hi-Fi ses özelliği eklendi.
  T-Mobile LG G5 H830 İçin Yazılım Güncellemesi

LG G7 G710TM V10k Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Bu akıllı telefon modeline sahip olan kullanıcılar, güncellemeyi OTA üzerinden gerçekleştirebilir. Bu yöntem için Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncellemesi adımlarını takip edin.

Bu yöntemle güncellemeye ulaşamayanlar, LG Bridge programı sayesinde bilgisayar üzerinden güncelleme kontrolü yapabilir ve güncelleme dosyasını indirip kurabilir. Bu programla ilgili bilgileri öğrenmek için buraya tıklayın.

Güncellemenin ulaşmadığı modeller için ve güncellemeyi yapabilen başka akıllı telefon modellerine sahip olan kullanıcılar için alternatif program LG UP oluyor. Bu program sayesinde indirdiğiniz güncellemenin KDZ dosyası kullanılarak telefona kolayca yüklenebiliyor. Bilgisayar üzerinden kullanılabilen bu programla ilgili bilgileri öğrenmek ve dosyalarını indirmek için buraya tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here