LG G7 ThinQ T-Mobile modeli için yeni dağıtılan güncellemeyle Ocak ayı güvenlik paketi sağlanmış oldu. Her ay verilmeye çalışılan güvenlik güncellemesiyle birlikte T-Mobile modeli güncel tutulmaya çalışılıyor.

LG G7 ThinQ T-Mobile Ocak Güncellemesi

Verilen güvenlik güncellemesiyle birlikte LG G7 ThinQ amiral gemisi modelin T-Mobile kayıtlı versiyonuna Yeni güvenlik yaması sunuldu. Bu güvenlik Yaması ile birlikte akıllı telefon modeli Ocak 2019 Android Güvenlik Yaması paketine kavuştu. Sağlanan yeni güncelleme, belirtilen modele firma tarafından V10o versiyonu ile sağlandı.

 • Android sürümü: 8.0 Oreo
 • Yazılım Sürümü: LMG710TMP10o
 • Kernel Sürüm:  4.9.65
 • Yapım Numarası: OPR1.170623.032
 • Güvenlik Yaması: 01.01.2019
 • Ana Bant Sürümü: MPSS.AT.4.0.c2.9-00045-SDM845_GEN_PACK-1
 • Dosya Boyutu:
 • KDZ Dosyası:

LG G7 ThinQ T-Mobile Ocak Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Güvenlik güncelleme dağıtımını gerçekleştiren LG firması, akıllı telefon modeli için 3 farklı yolla bu hizmeti sunuyor. Bunlardan ilki olan OTA yöntemi ile güncellemeyi yapmak çok kolay hale geliyor. Bu yöntem için telefonun Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncellemesi adımlarını takip edilmesi gerekmektedir.

  LG G4 Android 6.0.1 Güncellemesi Geliyor

OTA yönteminde başarısız olan kullanıcılar, güncellemenin gelmesini beklememek için 2.yöntem olan LG Bridge programını kullanabilir. Hem yedekleme hem de güncelleme programı olan LG Bridge ile ilgili kullanım ve dosyalarına ulaşmak için buraya tıklayın.

Son yöntem, LG akıllı telefonlar için sağlanan LG UP programı oluyor. Bu program da LG Bridge gibi bilgisayardan kullanılıyor. Program ile güncellemenin KDZ dosyası indirilerek manuel olarak telefona güncelleme yapılabiliyor. Programla ilgili gerekli tüm önergeler için buraya tıklayın.

Güncellemeyi yapmadan önce;

 1. Akıllı telefonunuzla güncelleme yaparken ve internet bağlantısına dikkat edin. Telefon üzerinden Mobil Veri ile yapılan güncellemelerde paket aşımı olabilir ve bu paket aşımı faturaya ek ücretlendirme olarak yansıyabilir.
 2. Telefonu güncellemeden önce şarj seviyesini dikkate alın. Genellikle güncellemelerde şarj seviyesinin %50 ve üzeri olmasına özen gösterin.
 3. Güncellemeyi gerçekleştiren kullanıcılar, akıllı telefonlarını daha stabil kullanabilmek için hard reset atabilir. Akıllı telefonunuza nasıl hard reset atıldığını öğrenmek için buraya tıklayın.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here